statystyki

Nowy Counsel w Kancelarii Lovells

22.05.2009, 11:19; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Adwokat Ewa Rutkowska, która kieruje Praktyką Farmaceutyczną i Odpowiedzialności za Produkt w warszawskim biurze kancelarii Lovells, została awansowana na stanowisko Counsel.

Adwokat Ewa Rutkowska, LL.M. doradza wiodącym międzynarodowym firmom farmaceutycznym w zakresie ich bieżącej działalności w Polsce, w szczególności w zakresie reklamy, badań klinicznych i dystrybucji produktów leczniczych. Posiada też duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, w szczególności w prowadzeniu sporów z zakresu odpowiedzialności za produkt i reklamy produktów leczniczych. Jest częstym prelegentem na konferencjach na temat prawa farmaceutycznego i odpowiedzialności za produkt w Polsce i za granicą oraz wykładowcą podyplomowego Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jest też autorem wielu publikacji w dziedzinie prawa farmaceutycznego i odpowiedzialności za produkt.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane