statystyki

European Legal 500 rekomenduje prawników kancelarii Wierzbowski Eversheds

25.06.2008, 16:40; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
  Informator European Legal 500 w edycji 2008 rekomenduje Kancelarię Wierzbowski Eversheds w niemal wszystkich dziedzinach prawa objętych badaniem: bankowości i finansach, rynkach kapitałowych, prawie konkurencji i antymonopolowym, doradztwie korporacyjnym, M&A, rozstrzyganiu sporów, prawie pracy, prawie własności intelektualnej, zarządzaniu projektami oraz prawie nieruchomości.

W poszczególnych dziedzinach informator rekomenduje także wielu prawników kancelarii. Grzegorz Kott jest polecany w zakresie prawa rynków kapitałowych i ubezpieczeń. W zakresie prawa konkurencji i antymonopolowego za eksperta uznano Małgorzatę Modzelewską de Raad, natomiast Krzysztof Wierzbowski i Arwid Mednis są polecani w zakresie regulacji telekomunikacyjnych. Za ekspertów w dziedzinie doradztwa korporacyjnego uznano Bożenę Ciosek i Przemysława Walaska. W zakresie prawa łączenia i nabycia spółek rekomendowany jest Michał Kurzyński. Jest on również polecany, obok Henryka Romańczuka, w dziedzinie prawa nieruchomości. Henryk Romańczuk został określony też jako „ceniony prawnik procesowy“, zaś w sprawach dotyczących niewypłacalności polecany jest Zbigniew Gaj, współpracujący z kancelarią jako Of Counsel. Ewa Łachowska-Brol jest prawnikiem rekomendowanym w zakresie prawa pracy. W zakresie prawa własności intelektualnej polecani są trzej prawnicy - Magdalena Orzelska-Bratkowska, Arwid Mednis i Tomasz Zalewski. Kancelaria Wierzbowski Eversheds została określona jako „elastyczna i szybko reagująca na potrzeby klientów”. Dostrzeżono jej zaangażowanie w wiele spraw, w których reprezentuje ona organy państwowe oraz w rolę doradcy prawnego i koordynatora projektu w procesie przygotowywania polsko-ukraińskiej oferty organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012. Podkreślono, że kancelaria uczestniczy w projektach infrastrukturalnych przeprowadzanych przez największe miasta w Polsce.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane