statystyki

Nowy prawnik w Grynhoff Woźny Maliński

17.07.2008, 16:01; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Doradca podatkowy  Andrzej Próchnicki dołączył do grona współpracowników kancelarii prawnej Grynhoff Woźny Maliński. Z wykształcenia jest prawnikiem i ekonomistą. Specjalizuje się w postępowaniach podatkowych oraz audycie podatkowym.  

Dotychczasowe doświadczenie zdobywał w jednostkach organizacyjnych kontroli skarbowej oraz administracji podatkowej przechodząc w administracji skarbowej pełną ścieżkę kariery zawodowej. Posiada kwalifikacje inspektora kontroli skarbowej i kilkuletnie doświadczenie w kontroli podmiotów gospodarczych. W ostatnich latach pełnił funkcję zastępcy dyrektora Departamentu Administracji Podatkowej w Ministerstwie Finansów. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Doradztwa Podatkowego. Andrzej Próchnicki dołączył do Departamentu Prawa Podatkowego Kancelarii Grynhoff Woźny Maliński i rozpoczął pracę w siedzibie głównej Kancelarii w Warszawie. Nowy współpracownik wzmocni dotychczasową praktykę Kancelarii w zakresie bieżącej obsługi klientów w zakresie zobowiązań podatkowych. Obecnie Grynhoff Woźny Maliński zatrudnia ponad 90 prawników, z czego prawie połowa to adwokaci i radcowie prawni. Główna siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie, a jej oddziały w Poznaniu i Wrocławiu.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane