statystyki

Dr Anna Dobaczewska z BSO, krajowym ekspertem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

22.07.2008, 17:08; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Dr Anna Dobaczewska kierująca gdyńskim oddziałem kancelarii BSO Prawo & Podatki została ekspertem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w zakresie pomocy publicznej. Wpis na Krajową Listę Ekspertów uprawnia dr Annę Dobaczewską do oceny wniosków złożonych do realizacji w ramach programów operacyjnych i obejmujących pomoc publiczną aż do 2013 r.

Dr Anna Dobaczewska jest jednym z 12 specjalistów wpisanych na Krajowa Listę Ekspertów Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w dziedzinie pomocy publicznej. Do jej zadań należeć będzie opracowywanie reguł udzielania pomocy publicznej w ramach wielu krajowych regulacji prawnych, jak również rzetelna i bezstronna ocena projektów obejmujących zagadnienia pomocy publicznej i realizowanych w ramach programów operacyjnych na lata 2007-2013 Swoje obowiązki jako ekspert Ministerstwa Rozwoju Regionalnego wypełniać będzie aż do 2013 r.


Pozostało jeszcze 32% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane