statystyki

Consortio Lex zorganizowało debatę

28.05.2010, 13:55; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
W dniu 13 maja 2010 r. w Warszawie odbyła się pierwsza z cyklu debat „(S)prawna firma” pt. „Czy biznes może być dobry, a mały i średni biznes odpowiedzialny”, zorganizowana przez Consortio Lex Ogólnopolską Sieć Kancelarii Prawnych i Eurojuris International we współpracy z firmą Artim Wydawnictwa i Promocja.

 

Czy społeczna odpowiedzialność to dyskretna powinność czy atrybut strategii nowoczesnej firmy? Dlaczego CSR to nie moda ani PR? Czym różni się strategiczna filantropia od doraźnych akcji i odruchowej pomocy? Odpowiedzi na powyższe pytania poznali uczestnicy pierwszej z cyklu debat „(S)prawna firma” pt. „Czy biznes może być dobry, a mały i średni biznes odpowiedzialny”, która odbyła się 13 maja 2010 r. w Warszawie. W debacie wzięli udział zaproszeni przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, klientów kancelarii prawnych zrzeszonych w sieci Consortio Lex, jak również dużych koncernów, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, którym chętnie dzielili się na forum publicznym. W znakomitym gronie prelegentów znaleźli się m.in. Jacek Santorski – psycholog biznesu, współwłaściciel Grupy Firm Doradczych VALUES; prof. dr hab. Janusz Czapiński z Katedry Psychologii Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego; Jacek Dymowski, menedżer Instytutu CSR; Joanna Smolińska, Prezes Zarządu Antalis i MAP, Przemysław Pohrybieniuk, członek Zarządu Danone oraz prawnicy z Consortio LEX.


Pozostało 48% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane