statystyki

Wierzbowski Eversheds ma nową stronę internetową

15.05.2009, 13:52; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
W dniu 13 maja 2009 roku  kancelaria Wierzbowski Eversheds uruchomiła nową stronę internetową. Zmiana dotychczasowego serwisu www wiąże się z ogólnoświatowym trendem ujednolicania wizerunku kancelarii należących do sieci Eversheds International i ma służyć uwydatnieniu wspólnych wartości, jakimi kierują się te firmy.

Zmiany na www.wierzbowski.pl to nie tylko szata graficzna, podkreślająca nowoczesny styl kancelarii i tworzących ją ludzi. Nowością jest także sposób prezentowania informacji. Celem twórców serwisu było zwiększenie jego funkcjonalności poprzez znaczne ułatwienie dostępu do różnych jego treści, np. do informacji o prawnikach i usługach kancelarii, aktualności, publikacji i informacji o wydarzeniach z udziałem prawników Wierzbowski Eversheds. Planowana jest dalsza rozbudowa serwisu tak, by stawał się coraz bardziej nowoczesny, interaktywny i dopasowany do potrzeb klientów-internautów.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane