statystyki

Zespół ekspertów Wardyński i Wspólnicy powiększa się

26.04.2010, 12:28; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Zespół ekspertów kancelarii Wardyński i Wspólnicy powiększył się o dwóch doradców, prof. dr hab. Ewę Nowińską i prof. dr hab. Urszulę Promińską. Współpracę z kancelarią rozpoczyna również radca prawny Grzegorz Warzocha.

 

Prof. dr hab.Ewa Nowińska specjalizuje się w zakresie prawa mediów, prawa konkurencji i reklamy. W kancelarii będzie współpracować z Zespołem Prawa Mediów. Prof. Nowińska kieruje Katedrą Prawa Mediów i Reklamy w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez wiele lat była dyrektorem Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz członkiem Rady Nadzorczej TVP. Obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej Radia Kraków, a także sędzią Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji oraz arbitrem przy Krajowej Izbie Gospodarczej.


Pozostało 74% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane