statystyki

FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz doradzała Resource Partners

08.11.2010, 06:48; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Kancelaria Furtek Komosa Aleksandrowicz była doradcą prawnym funduszu private equity Resource Partners przy nabyciu 30 proc. udziałów w Centrum Medycznym Mavit specjalizującym się w świadczeniu usług okulistycznych. Transakcja miała na celu podwyższenie kapitału spółki medycznej w związku z planowaną budową nowoczesnego oddziału okulistycznego przy szpitalu w Katowicach.

„Cieszymy się, iż mogliśmy wspomagać Resource Partners przy tej transakcji. To jedna z pierwszych transakcji tego nowego, ważnego gracza na rynku private equity, a ponadto, w przeciwieństwie do typowej transakcji M&A polegała nie na odkupieniu istniejących udziałów, lecz na inwestycji w nowe udziały. To była typowa transakcja pro-rozwojowa, jakich nam potrzeba w sektorze usług medycznych jak najwięcej.”– podkreśla Tadeusz Komosa – wspólnik zarządzający FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz.


Pozostało jeszcze 18% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane