statystyki

James Graham dołączył do Allen & Overy

13.05.2009, 14:42; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
W maju 2009 roku James Graham, dotychczas współpracownik Allen & Overy w Londynie, dołączył do regionalnego oddziału kancelarii w Budapeszcie, wzmacniając praktykę prawa bankowego Allen & Overy w Europie Środkowo-Wschodniej. Dołączenie Jamesa do grona prawników w tym regionie jest odpowiedzią na potrzeby klientów w zakresie doradztwa pod prawem angielskim w sektorze bankowości, dłużnych rynków kapitałowych oraz restrukturyzacji.

James Graham dołączył jest angielskim prawnikiem z uprawnieniami (Solicitor), posiadającym bogate doświadczenie w zakresie kredytów konsorcjalnych, finansowania transakcji nabycia spółek i sekurytyzacji. James wzmocni zespół Allen & Overy zajmujący się zagadnieniami bankowości i finansów w Regionie Europy Środkowo - Wschodniej. Praktyka ta jest uznawana przez liczne publikacje międzynarodowe za wiodącą w Europie, a możliwość zaoferowania klientom doradztwa w zakresie prawa angielskiego jest odpowiedzią na ich potrzeby oraz potwierdzeniem jej nieustającego rozwoju.


Pozostało jeszcze 53% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane