statystyki

Nowy lider zespołu nieruchomości w kancelarii CDZ

20.01.2011, 06:32; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Od stycznia 2011 roku stanowisko lidera działu nieruchomości w kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto (CDZ) zajęła Anita Woźniak, ekspert w doradztwie na rzecz podmiotów z tego sektora. CDZ jest wiodącą na polskim rynku, niezależną kancelarią prawną. Obsługa transakcji związanych z obrotem nieruchomościami to jeden z najbardziej aktywnych obszarów jej działalności.

Anita Woźniak – nowy lider działu nieruchomości – z kancelarią CDZ związana jest od 2007 roku. Świadczy usługi prawne na rzecz największych centrów handlowych i hipermarketów w Polsce, funduszy inwestycyjnych, jak również krajowych i międzynarodowych właścicieli obiektów biurowych oraz przemysłowych. Ma również doświadczenie w doradztwie z zakresu procedur administracyjnych w Polsce – w tym w sprawach dotyczących uzyskania decyzji o warunkach zabudowy oraz pozwoleń na budowę, zagospodarowania przestrzennego czy kwestii środowiskowych. Wcześniej Anita Woźniak pracowała w kancelarii Weil, Gotshal & Manges oraz Linklaters. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Tytuł radcy prawnego uzyskała w 2004 roku.


Pozostało 45% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane