statystyki

DZP Patronem Merytorycznym Konkursu INTERNALE 2010

02.07.2010, 09:04; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Zespół ekspertów z kancelarii wesprze organizatorów swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa pracy, własności intelektualnej i prawa autorskiego w Intranetach i Komunikacji Wewnętrznej. W jury konkursu zasiądzie Partner kancelarii, mecenas Janina Ligner-Żeromska, która kieruje zespołem technologii informatycznych i praw własności intelektualnej.

Organizatorem konkursu są: Intranety.pl, pierwszy polski portal Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej. INTERNALE 2010 to konkurs na najlepszy Intranet oraz strategię i osobowość Komunikacji Wewnętrznej, unikalny na skalę krajową. Jego podstawowym zadaniem jest zwiększanie profesjonalizmu i wyznaczanie standardów branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej w Polsce oraz wyznaczanie jej standardów. Konkurs daje niepowtarzalną możliwość zaprezentowania swojej wiedzy i doświadczenia w prekursorskim projekcie.


Pozostało 38% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane