statystyki

Ekspert Deloitte Polska jednym z unijnych doradców ds. cen transferowych

07.06.2011, 14:21; Aktualizacja: 07.06.2011, 14:32

Komisja Europejska ogłosiła skład EU Joint TP Forum, którego zadaniem jest ujednolicenie stosowania cen transferowych na poziomie UE. Wśród 16 powołanych ekspertów reprezentujących sektor prywatny znalazła się Iwona Georgijew, szef praktyki cen transferowych w Deloitte Polska.

Od 2002 r. EU Joint TP Forum (JTPF) doradza Komisji Europejskiej w kwestiach dotyczących cen transferowych. Głównym celem jego działalności jest pomoc w ujednoliceniu rozwiązań prawnych funkcjonujących w państwach członkowskich UE, a podstawą działania są wytyczne OECD ds. Cen Transferowych. Na ich bazie, Forum proponuje Komisji praktyczne rozwiązania problemów wynikających ze stosowania cen w oparciu o różniące się od siebie regulacje jurysdykcji państw należących do UE. Członkowie JTPF spotykają się w Brukseli kilka razy w roku, a następnie przekazują wspólne ustalenia Komisji Europejskiej.


Pozostało 72% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane