statystyki

Mec. Ewa Don-Siemion w Szkole Prawa Amerykańskiego UJ

20.10.2009, 12:40; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Mec. Ewa Don-Siemion – jedna z wspólników-założycieli kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto (CDZ) – od października 2009 roku prowadzi warsztaty na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Są one realizowane w ramach współpracy Szkoły Prawa Amerykańskiego UJ i Katedry Prawa Cywilnego uczelni. Uczestnicy kursu Legal Writing – Komunikacja z klientem zdobędą kwalifikacje w zakresie sporządzania profesjonalnych pism prawniczych, zgodnie z normami przyjętymi w USA. To już drugi cykl warsztatów mec. Ewy Don-Siemion w Szkole Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji UJ.

Warsztaty mec. Ewy Don-Siemion na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzone są w języku angielskim. Ich przedmiotem jest przygotowywanie dokumentów prawniczych w języku angielskim, do których należą m.in. korespondencja z klientami, memoranda oraz raporty due diligence. Uczestnicy zajęć będą także zajmować się praktycznymi rozwiązaniami problemów prawnych.


Pozostało 37% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane