statystyki

Piotr Nowaczyk z kancelarii SALANS najlepszy w arbitrażu w Polsce

29.04.2010, 11:05; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Piotr Nowaczyk, adwokat, partner w warszawskim biurze kancelarii Salans, został zwycięzcą międzynarodowego rankingu International Law Office Client Choice Awards 2010 w kategorii arbitraż. Jest on jedynym nagrodzonym w tej kategorii prawnikiem w Polsce.

International Law Office (ILO) to jeden z wiodących internetowych serwisów prawniczych i oficjalny partner medialny Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników (International Bar Association). Tegoroczni laureaci nagrody ILO zostali wyłonieni w oparciu o ponad 2.000 indywidualnych ocen nadesłanych przez prawników wewnętrznych firm z całego świata. Mecenas Nowaczyk zawdzięcza swoje zwycięstwo licznym pozytywnym opiniom przekazanym przez klientów i uczestników arbitrażu. Zdaniem jednego z nich "Mec. Nowaczyk i jego zespół potrafili skutecznie stawić czoła nawet najbardziej niestandardowym problemom i znaleźć ich rozwiązania". Inny zadowolony uczestnik docenił "rozległe doświadczenie w międzynarodowym arbitrażu" Piotra Nowaczyka. "Jego porady były zawsze wnikliwe i konkretne, a przy tym niezmiennie profesjonalne" zauważył inny. “Czuję się wyróżniony tą prestiżową nagrodą i jestem wdzięczny wszystkim klientom i kolegom, którzy oddali na mnie swoje głosy” dziękował mec. Nowaczyk.


Pozostało 33% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane