statystyki

Dr Piotr Karwat dołączył do Zespołu Podatkowego Chadbourne & Parke

08.10.2008, 04:52; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Dr Piotr Karwat jest radcą prawnym i specjalistą w dziedzinie prawa podatkowego. Od lat doradza polskim i zagranicznym klientom w sprawach kontroli podatkowej i postępowań podatkowych, w tym w postępowaniach administracyjnych i sądowych.

Zajmuje się też planowaniem transakcji pod kątem podatkowym, włącznie z analizą efektów podatkowych restrukturyzacji przedsiębiorstw. Jednocześnie, Piotr Karwat jest adiunktem i wykładowcą w Katedrze Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W marcu 2008 roku Piotr Karwat został ekspertem Nadzwyczajnej Komisji Sejmowej „Przyjazne Państwo”. Ponadto, od 2007 roku pełni funkcję Zastępcy Głównego Rzecznika Dyscyplinarnego w Krajowej Izbie Radców Prawnych. Jest również autorem i współautorem licznych artykułów i publikacji poświęconych tematyce prawa podatkowego, między innymi jest autorem monografii pt. "Obejście prawa podatkowego" (2002), współautorem podręcznika akademickiego "Prawo podatkowe przedsiębiorców" (2006) pod redakcją naukową prof. dr hab. Hanny Litwińczuk, współautorem "Komentarza do Ustawy o Podatku Dochodowym od Osób Prawnych" (2007) oraz współautorem "Komentarza do Dyrektywy VAT 2006/112/EC" (2008).


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane