statystyki

Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy dla Pomet

12.03.2009, 09:07; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy  będzie odpowiadała za zastępowanie Przedsiębiorstwa Państwowego Przemysłowo-Montażowego Pomet  w postępowaniach administracyjnych i procesowych.

 

 

Państwowe Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Montażowe Pomet istnieje od 1962 roku, prowadząc działalność w zakresie budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, produkcji konstrukcji stalowych dla potrzeb budownictwa i usług projektowo-montażowo-serwisowych w obszarze inteligentnych systemów zabezpieczeń osób i mienia. Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy będzie odpowiadała za zastępowanie Przedsiębiorstwa Pomet w postępowaniach administracyjnych i procesowych. Istniejąca od 2001 roku Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy specjalizuje się w obsłudze prawnej z zakresu prawa bankowego, telekomunikacyjnego, pracy, samorządu terytorialnego, spółek, spółdzielczego, a także w pragmatykach służbowych. Kancelaria posiada bogatą praktykę w zakresie doradztwa i obsługi korporacyjnej przedsiębiorców oraz prowadzenia zakończonych sukcesem procesów sądowych.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane