statystyki

Kompleksowe podejście do zarządzania kancelarią oraz nowa siedziba SZiP

28.06.2010, 14:33; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Rynek usług prawniczych stał się bardzo konkurencyjny, dlatego też kancelarie muszą dokładać wszelkich starań, aby zarządzać swoim rozwojem w sposób przemyślany i konsekwentny.  Obserwując zachodzące na rynku procesy, zarówno w kontekście zagrożeń jak i możliwości,  na początku 2009 roku Kancelaria rozpoczęła prace nad opracowaniem i wdrożeniem strategii biznesowej na kolejne lata. Dzisiaj jest już na kolejnym etapie wdrażania.

Ślązak, Zapiór i Wspólnicy - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych jest jedną z największych kancelarii działających na rynku południowej Polski, dobrze rozpoznawalną wśród klientów i środowisk opiniotwórczych. Jednakże zależy nam na dalszym dynamicznym rozwoju kancelarii jako nowoczesnej i elastycznej firmy prawniczej, mówi Krystian Ślązak, partner zarządzający. Dlatego też zaczęliśmy rok temu prace nad nową koncepcją biznesu – wypracowane rozwiązania staramy się sukcesywnie wdrażać, jednocześnie cały czas monitorując zmieniający się rynek i wprowadzając korekty tam, gdzie powstaje taki wymóg.


Pozostało jeszcze 69% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane