statystyki

DLA Piper w Polsce utworzył dział nieruchomości

14.07.2009, 05:18; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
DLA Piper w Polsce utworzył dział nieruchomości, którego celem jest zapewnienie klientom ekspertyzy nie tylko w zakresie nieruchomości, ale również w kwestiach finansowych, regulacyjnych, podatkowych oraz innych obszarach istotnych w przypadku transakcji na rynku nieruchomości. To rezultat dążenia do jak najpełniejszego zaspokojenia potrzeb biznesowych podmiotów z sektora nieruchomości.

Utworzony przez nas zespół prawników i doradców podatkowych specjalizujących się w obszarze nieruchomości, prawa handlowego, funduszy, podatków i finansów oferuje klientom profesjonalne doradztwo na każdym etapie danej inwestycji - od utworzenia podmiotu w celu jej realizacji, poprzez proces inwestycyjny, po wyjście z inwestycji. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do inwestorów, spółek notowanych na giełdzie, deweloperów, firm budowlanych oraz spółek zarządzających nieruchomościami i aktywami - mówi Jacek Jachowicz, partner i Szef Działu Nieruchomości w DLA Piper.


Pozostało 30% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane