statystyki

Grzegorz Namiotkiewicz został nowym partnerem zarządzającym warszawskiego biura kancelarii prawniczej Clifford Chance

03.09.2008, 12:36; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
  Z dniem 1 września 2008 roku Grzegorz Namiotkiewicz objął funkcję partnera zarządzającego warszawskiego biura Clifford Chance. Zastąpił na tym stanowisku Nicka Fletchera, który - po ponad 14 latach pracy w Polsce - obejmie funkcję partnera zarządzającego nowego biura Clifford Chance w Kijowie.

Grzegorz Namiotkiewicz jest adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Pracuje w Clifford Chance od 1996 roku. Partner od 2000 roku. Kieruje Departamentem Bankowości i Finansów biura warszawskiego. Specjalizuje się w przepisach prawnych dotyczących instrumentów dłużnych i papierów wartościowych. Posiada doświadczenie w zakresie sektora finansowego. Przez kilka ostatnich lat jest niezmiennie uznawany za jednego z wiodących prawników w Polsce w dziedzinie prawa finansowego, zarówno w rankingach krajowych ("Rzeczpospolita", "Forbes"), jak i międzynarodowych ("Chambers Global", Chambers Europe", "Legal 500", "IFLR"). Specjalizacją Grzegorza Namiotkiewicza są emisje dłużnych papierów wartościowych oraz projekty sekurytyzacyjne. Był zaangażowany w większość pionierskich emisji na rynku polskim (m.in. pierwsze listy zastawne, pierwsze obligacje przychodowe w Polsce, pierwsza sekurytyzacja oraz pierwsza sekurytyzacja syntetyczna w Polsce). Jest również specjalistą w dziedzinie instrumentów pochodnych i produktów strukturyzowanych.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane