statystyki

Kancelaria Allen & Overy wyróżniona tytułem - Najlepszy zespół prawny w dziedzinie nieruchomości w 2009 roku

11.03.2010, 15:53; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Allen & Overy uznano za najlepszy zespół prawny w dziedzinie nieruchomości w 2009 roku podczas rozdania nagród Legal Business Awards 2010. Kluczowym aspektem decydującym o przyznaniu wyróżnienia okazało się doradztwo na rzecz Nomura International przy strategicznych kwestiach dotyczących nieruchomości firmy, w tym przeniesieniu jej centrali do nowej europejskiej lokalizacji. Pod wieloma względami transakcja ta na nowo zdefiniowała brytyjski rynek nieruchomości. Był to największy komercyjny najem w londyńskim City w 2009 roku. Dodatkowo, Nomura uzyskała wyjątkowo korzystne warunki korzystania z powierzchni.

Pomimo stagnacji i trudnej sytuacji na rynku nieruchomości, które obserwujemy od początku kryzysu finansowego, to już druga w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nagroda dla działu Allen & Overy zajmującego się prawną obsługą rynku nieruchomości. Pod koniec 2009 roku został on uznany za najlepszy w zakresie usług prawnych na rynku nieruchomości w Europie Zachodniej w Badaniu Rynku Nieruchomości Euromoney 2009.


Pozostało 15% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane