statystyki

Bake & McKenzie o trendach na rynku fuzji i przejęć

23.04.2010, 12:14; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Baker & McKenzie jest partnerem strategicznym międzynarodowego forum „Fuzje i Przejęcia oraz fundusze Private Equity w Europie Środkowo-Wschodniej”, które odbędzie się po raz pierwszy w Polsce - 27 kwietnia w Warszawie, w hotelu Westin. W forum wezmą udział Partnerzy kancelarii - Tomasz Krzyżowski (na zdjęciu), Partner polskiej praktyki Corporate oraz Pal Takacs z Węgier.

Forum „Fuzje i Przejęcia oraz fundusze Private Equity w Europie Środkowo-Wschodniej” odbędzie się w bardzo ważnym momencie dla gospodarek Polski i innych państw Europy Środkowo-Wschodniej. Rok 2010 jest rokiem wychodzenia światowej gospodarki ze spowolnienia gospodarczego i rosnącej aktywności inwestorów. W Polsce ten rok upłynie pod znakiem historycznych prywatyzacji m.in. PZU i GPW. Międzynarodowe forum, również nie bez przyczyny odbędzie się w Warszawie. Polska, ze swoim potencjałem i licznymi, zaplanowanymi na ten rok prywatyzacjami ma szansę stać się liderem pod względem liczby transakcji M&A.


Pozostało 55% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane