statystyki

Praktyka prawa konkurencji Linklaters ponownie na szczycie Legal 500

07.04.2010, 16:06; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
W najnowszym wydaniu międzynarodowego rankingu “Legal 500 Europe, Middle East & Africa” praktyka prawa konkurencji warszawskiego biura Linklaters po raz trzeci znalazła się w grupie Tier 1.

Kancelarię Linklaters wyróżniono za prowadzenie kompleksowych spraw z dziedziny prawa konkurencji przed organami regulacyjnymi w Warszawie i Brukseli. Zespół, kierowany przez mec. Małgorzatę Szwaj, doradza m.in. w zakresie zagadnień dotyczących kontroli koncentracji przy fuzjach i przejęciach oraz w sprawach praktyk ograniczających konkurencję. Ostatnio prawnicy z kancelarii Linklaters reprezentowali Banco Santander przed Komisją Europejską w związku z utworzeniem przez bank joint venture z AIG Bank Polska. Występowali również w obronie i przyczynili się do oddalenia zarzutu wobec CIECH S.A. w postępowaniu antymonopolowym prowadzonym przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który dotyczył domniemanego nadużycia pozycji dominującej przez spółkę.


Pozostało 0% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane