statystyki

Nowi partnerzy w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

11.01.2009, 13:26; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
  W dniu 1 stycznia 2009 r. do grona partnerów w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak dołączyli radcy prawni: Łukasz Berak, Krzysztof Cichocki, Agata Szeliga oraz Radosław Waszkiewicz.

Łukasz Berak uzyskał stopień magistra prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 1995 r. W latach 1995-96 kształcił się również na Uniwersytecie im. Fryderyka Wilhelma w Bonn, gdzie w 1997 r., po dodatkowym okresie studiów w zakresie prawa gospodarczego, handlowego i spółkowego uzyskał stopień magistra prawa porównawczego pod kierunkiem prof. Marcusa Luttera. Pracę w SK&S rozpoczął w 1998 roku, a w 2009 został partnerem w kancelarii. W swojej praktyce koncentruje się na doradztwie w zakresie szeroko pojętego prawa handlowego i cywilnego (łączenia, podziały, przekształcenia, restrukturyzacje przedsiębiorstw i akcjonariatu). W ramach kancelarii działa w zespole prawników obsługujących transakcje niemieckojęzyczne. Prowadzi także praktykę w języku angielskim.


Pozostało 73% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane