statystyki

Nowi partnerzy w kancelarii Dentons

10.07.2013, 06:44
Z dniem 1 lipca 2013 roku na stanowiska partnerów w kancelarii Dentons awansowały Aldona Kowalczyk oraz Monika Sitowicz.

Radca prawny Aldona Kowalczyk kieruje zespołem prawa zamówień publicznych w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w prawie zamówień publicznych. Doradza zarówno zamawiającym, jak i oferentom w sprawach związanych z udzielaniem zamówień publicznych w Polsce. W szczególności posiada bogate doświadczenie w zakresie procedur odwoławczych oraz reprezentacji klientów przed KIO i sądem. Prowadzi szkolenia, występuje na konferencjach oraz regularnie publikuje w zakresie prawa zamówień publicznych. Jest współautorką książki „Zamówienia sektorowe. Komentarz” wydanej przez Wolters Kluwer w 2011 r. i wysoko ocenionej przez prof. Ryszarda Szostaka, wybitnego znawcę i autorytet w dziedzinie prawa zamówień publicznych. Mec. Kowalczyk jest wysoko rekomendowana w dziedzinie prawa zamówień publicznych w Polsce w krajowych i zagranicznych rankingach prawniczych: Rzeczpospolita 2013, Chambers Europe 2013 oraz Who’s Who Legal 2013.


Pozostało jeszcze 54% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane