statystyki

Baker & McKenzie wyróżniona przez Chambers

15.05.2013, 08:08; Aktualizacja: 15.05.2013, 12:04
Kancelaria Baker & McKenzie została wyróżniona tytułem globalna kancelaria roku w dziedzinie własności intelektualnej przez prestiżowe wydawnictwo Chambers.

Podczas ceremonii wręczania nagród Chambers Global Awards 2013, przedstawiciele Chambers przyznając Baker & McKenzie tytuł globalnej kancelarii roku w dziedzinie własności intelektualnej stwierdzili:  "Ta ciesząca się znakomitą reputacją na całym świecie kancelaria szczególnie wyróżnia się w zakresie własności intelektualnej. Prawnicy specjalizujący się w tej dziedzinie pracują w biurach Baker & McKenzie w Ameryce Północnej i Łacińskiej, Europie i Azji. Znakomite kwalifikacje i szeroka gama usług oferowanych przez Baker & McKenzie przyciąga wybitne grono międzynarodowych klientów. Korzystają oni z usług tej kancelarii między innymi w zakresie sporów dotyczących patentów i znaków towarowych, licencji oraz przeciwdziałania naruszeniom praw własności intelektualnej. Jednym z przykładów spraw prowadzonych w ubiegłym roku było reprezentowanie LVMH w wygranym procesie dotyczącym importu równoległego, na skutek którego klient otrzymał odszkodowanie w wysokości około 5 milionów dolarów."


Pozostało jeszcze 55% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane