PO przygotowuje projekt ustawy dot. dekretu Bieruta

30.06.2012, 13:46; Aktualizacja: 30.06.2012, 14:15

Warszawscy posłowie i senatorowie PO pracują nad projektem ustawy, która ureguluje kwestie reprywatyzacji lub odszkodowań za stołeczne nieruchomości znacjonalizowane tzw. dekretem Bieruta. Projekt ma być gotowy jeszcze w tym roku.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • andrew.jasinski@gmail.com(2012-08-10 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    Wedlug jakiego prawa nadlesnicwo sprzedaje lasy ktore zostaly zabrane prawowitym wlascicielom na dzialki budowlane ?

    Odpowiedz
  • K(2012-07-01 21:39) Zgłoś naruszenie 00

    Polscy spadkobiercy doczekaja sie kiedys rekompensat za zabrane nieruchomosci na rzecz Skarbu Panstwa ?

    Odpowiedz
  • Alex(2012-07-01 17:31) Zgłoś naruszenie 00

    A nasz głupi naród szczuje się nawzajem to na nauczycieli,to na lekarzy ,to na rolników , a tymczasem żydki zacierają ręce.Jak będą wybory to zagłosujcie
    tylko na PO bo PiS to podobno katastrofa dla kraju. Niech wam dalej TVN
    pierze te głupie zajadłe mózgi.

    Odpowiedz
  • klakier(2012-07-01 12:19) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe czy Panowie Niemcy-Bundestag, tez tworzy taką ustawę, dotycząca p.Bismarka, mówiaca o wcielaniu, obecnych Ziem Odzyskanych i ich przymusowej germanizaciji, do Niemiec w czasie rozbiorów Polski i ZWROCIE tych ziem Polsce. Chyba TAKIMI idiotami to NIE są.
    A dlaczego Islandia OBECNIE znacjonalizowała Firmy i Banki, broniąc się przed kryzysem.

    Odpowiedz
  • klakier(2012-07-01 12:13) Zgłoś naruszenie 00

    To znaczy,że Pałac Prezydencki [Namiestnikowski] w W-wie, wróci do Rosji,a reszta "polski" wróci do Żydów i Niemców. BRAWO BRAWO p. klerykałowie,tak być głupim to TYLKO Polacy być potrafią.
    Pan Wałęsa z p.K.Wojtyłą za ZNISZCZENIE Polski, powinni wisieć za jądra na przewodach elektrycznych, wraz z p.Suchocka za obwisłe cycki, za podpisanie konkordatu z w/w Panami.

    Odpowiedz
  • adsenior(2012-07-01 07:45) Zgłoś naruszenie 00

    Ustawa pisana pod dyktando i na korzyść żydostwa! Ile to już "fałszywych" spadkobierców zagrabiło nasz wspólny majątek! A czy żydzi u siebie w Izraelu, oddają zagrabione nieruchomości Arabów?

    Odpowiedz
  • ewer(2012-06-30 22:46) Zgłoś naruszenie 00

    Najpierw niech zydostwo zapłaci za odbudowę i utrzymywanie.
    Swoją drogą naiwny narodek szedł pijany na wybory?
    Nie wiedział na co głosuje?

    Odpowiedz
  • lwowiak(2012-06-30 20:16) Zgłoś naruszenie 00

    Proszę bardzo, czemu nie niech wypłacają odszkodowania, tylko może tak jak zabużanom - 20% wartości nieruchomości...

    Odpowiedz