Będzie możliwe odstąpienie od ścigania za małą ilość narkotyków - Senat poparł nowelizację

28.04.2011, 16:10; Aktualizacja: 28.04.2011, 17:49

Senat poparł w czwartek nowelę ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii pozwalającą na odstąpienie od ścigania za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków. Senatorowie nie zgodzili się na odrzucenie ustawy, poparli wniosek o przyjęcie ustawy bez poprawek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • zbigniew(2011-04-28 17:39) Zgłoś naruszenie 00

  ZABRANIA SIE PALENIA.NIEDLUGO PRZYJDA O 5 RANO DO DOMU I BEDA SPRAWDZAC CZY CZUC DYM. ALE CPAC I CHLAC MOZESZ BO NARODEM ZACHLANYM I NACPANYM RZADZI SIE SUPER. PRZYKLAD NA BIALORUSI.DAC IM BIMBER I SALO-NIECH ZYJE WODZ LUKASZENKA

  Odpowiedz
 • skibidt(2011-05-27 01:14) Zgłoś naruszenie 00

  Zbigniew nigdy nie palił trawki i nie przepada za alkoholem. Jara za to dwie paczki szlugów dziennie i jest oburzony zakazem palenia w miejscach publicznych, co nie ma nic wspólnego z depenalizacją marihuany. Nie wie, że spośród 3 wymienionych wyżej używek marihuana szkodzi w najmniejszym stopniu, zarówno zdrowotnie, jaki i społecznie. Dodatkowo zupełnie niesłusznie kojarzy nowelizację ustawy o przeciwdziałniu narkomani (pozwalającą na odstąpienie od ścigania za posiadanie niewielkiej ilości konopi) z patologiczną sytuacją na Białorusi, bimbrm i słoniną.
  O co chodziło zbigniewowi?

  Odpowiedz
 • PiS on U(2011-09-16 06:44) Zgłoś naruszenie 00

  istnienie,działalność i poglądy pisuarów są zaprzeczeniem istnienia zdrowego rozsądku,psują obraz mądrego Polaka po szkodzie oraz są zupełną odwrotnością teorii ewolucji Darwina! Seanse odmóżdżania,prowadzone przez prezesa podczas spędów,tylko przyspieszą zanikanie tego organu na rzecz pogrubiającej się kości czołowej,co by hołdy mu oddawane były coraz donioślejsze.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane