Tusk: biorę odpowiedzialność za zatrzymanie ustawy reprywatyzacyjnej

11.03.2011, 18:40; Aktualizacja: 11.03.2011, 18:57

Premier Donald Tusk powiedział, że bierze na siebie odpowiedzialność za decyzję o zatrzymaniu na razie sprawy ustawy reprywatyzacyjnej. Zapewnił, że w sprzyjającym okresie rząd przekaże projekt tej ustawy do Sejmu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (22)

 • kułak(2011-11-25 23:54) Zgłoś naruszenie 00

  Dotyczy publikacji "Głosu Wielkopolskiego" "Pozwali Sejm do Sądu."
  Panie Mecenasie Macieju Obrębski!!! Panie Sobański !!!Należy rozważyć skierowanie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa na ręce Pana Luis Moreno-Ocampo - Prokuratora Generalnego Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze. O s k a r ż a m: Prezesa Rady Ministrów RP Donalda Tuska, Siedziba Rady Ministrów w Warszawie -Polska Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego -Belweder Warszawa - Polska. O t o ż e: Działając wspólnie i w porozumieniu na szkodę Polaków, w ostatnim okresie czasu na terenie Polskiej Rzeczypospolitej dysponując nielegalnie uzyskanym mieniem jak własnym, doprowadzili do jawnego łamania podstawowych wolności i praw konstytucyjnych człowieka.
  T o j e s t o p r z e s t ę p s t w o: art. 291 $ 1 kodeksu karnego w związku z art.21 pkt 1 i 2. art. 46. art.64 pkt 1,2 i 3.art 77 pkt 1 i 2. art.32 Konstytucji RP z dnia 2 kwietnia1997r.
  U z a s a d n i e n i e:

  Po likwidacji Majątkowej Komisji Rządu i Episkopatu Pan Premier RP oficjalnie w mediach ogłosił, że ustawę reprywatyzacyjną bierze na siebie. " co to znaczy kto to jest Tusk w państwie demokratycznym ?" A zatem przyznał się do paserstwa. Natomiast Pan Prezydent będąc Marszałkiem Sejmu w 2008r postulował w Sejmie o ustawę reprywatyzacyjną, bez skutku. Będąc Prezydentem brak reprywatyzacji w Polsce nazwał hańbiącą sytuacją dla polaków co nie przeszkadza Mu rządzić z hańbionym krajem, a tym bardziej, podpisał nowelizację Ustawy o Agencji Nieruchomości Rolnej. Na podstawie tej nowelizacji można sprzedawać grunty należące do byłych właścicieli innym nabywcom.Czynem tym przyznał się do paserstwa i dyskryminacji obywateli RP. Kościół Kat otrzymał swoje i nie tylko swoje połacie gruntów które są mu niezbędne do uprawienia polityki finansowej. Mają bardzo dużą wydajność z ha, większą jak rolnik z buraków czy z pszenicy. Obcokrajowcy w tajnych porozumieniach otrzymali rekompensaty. Komisje regulacyjne innych wyznań działają dalej, tylko polakowi nie można oddać tego co jest jego bo polskie.

  Odpowiedz
 • niewiadomo(2012-05-09 17:44) Zgłoś naruszenie 00

  Wybory już nie bawem jak nigdy nie chodziłam tak tera pójdę że ten bałwan Tusk nie doszedł do władzy!
  jaka odpowiedzialność za ten człowiek grubą kasę bierze za gadanie takich bredni! gdzie reprywatyzacja czekamy na nia od paru ładnych lat i nic. akty notarialne leżą bezużytecznie mase ludzi juz wymarło i dalej będą umierać ze świadomością że juz nie odzyskają nawet ich wnuki.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane