Skazany nie zaskarży wszystkich orzeczeń

autor: Agnieszka Bobowska09.02.2011, 03:00; Aktualizacja: 09.02.2011, 11:20

Stronom postępowania wykonawczego, czyli skazanym nie będzie już przysługiwać prawo wnoszenia zażaleń na wydawane w trakcie ich trwania postanowienia, dotyczących np. widzeń czy wstrzymania wykonania orzeczenia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • ???(2011-02-09 14:45) Zgłoś naruszenie 00

  Hmm a zdążą przed wyborami ??

  Odpowiedz
 • xyz61s(2011-02-22 06:04) Zgłoś naruszenie 00

  BRAWO OBY TAK DALEJ
  Proponuję iśc dalej, Sędzia zabiera Akta do domu i w przerwie miedzy kawką,a obiadkiem wyrywkowo przeglada akta sprawy i posiłkujac sie jedynie zebranymi i przekazanymi do akt wybiórczo i nieobiektywnie niejednokrotnie przez Organa materiałami wydaje wyrok,a potem siada do komputera i laptopa i przesyła prawomocne już orzeczenie ilub wyrok do odpowiednich istytucji egzekucujnych.
  A PRAWA STRONY?KONSTYTUCJA I PRAWA TAM ZAWARTE? A PO CO TO KOMU? A KTO NAM CO ZROBI?A JAK JAKIŚ IDIOTA SIĘ "WYRWIE" I POLEZIE DO STRASBURGA TO CO Z TEGO? I TAK SKARB PAŃSTWA ZAPŁACI,O PRZEPRASZAM PODATNICY A NIE PAN SEDZIA,A JAK CO BARDZIEJ SKOMPLIKOWANE TO DAĆ TAKIEMU SI POPEŁNIĆ BŁĘDY?
  A czy nie mamy juz namiastki tego w postaci e-Sadu w Lublinie?
  Ale idźmy dalej ponieważ Państwo Sedziowie mają tak niskie uposażenia i tak cięzką pracę to budynki Sądów zamieńmy dla nich i Państwa Adwokatostwa i Prokuratorstwa w sauny,ośrodki SPA,Pola golfofe,Restauracje na poziomie Światowuym itp ośrodki regeneracji,bo przecierzeba gdzieś się zregenerować po tak cięzkiej pracy?,a i pouzgadniać wyroki.
  A kowalski nie ważne ,czy padł na przykład ofiarą pomówienia,zmowy itp
  NIECH SIEDZI-G...TO KOGO OBCHODZI,A JAK POTEM UPOMNI SIE O SWOJE TO I TAK NIE ONI zapłacą tylkoSkarb Państwa,czyli podatnicy?
  A czy ktoś Państwa zna może choć jeden przykład,że z majatku Sędziego,Prokuratora odzyskano sumę odszkodowania wypłaconego przez Skarb Państwa za niesłuszne skazanie,ukaranie albo osadzenie w sprawach,w których orzekali wcześniej ciSędziowie,albo nie jednokrotnie poprzez np,swoje niedbalstwo Prokuratorzy spowodowali wadliwie akt oskarżenia a Kowalski ponieważ nie jest rodziną kogoś z "wielkich",albo Palestry a nie jednokrotnie nie stać go na PAZERNIACTWO adwokatów był po prostu w trakcie rozprawy"zgnojony"?

  Odpowiedz
 • xyz61s(2011-02-22 06:17) Zgłoś naruszenie 00

  ponieważ "zeżarło częsć tekstu,

  A JAK CO BARDZIEJ SKOMPLIKOWANE TO DAĆ TAKIEMU SI POPEŁNIĆ BŁĘDY?

  Powinno brzmieć tak:

  A JAK CO BARDZIEJ SKOMPLIKOWANE TO DAĆ TAKIEMU SEDZIEMU NA PRZYUCZENIU CZYLI ASESOROWI-A NIECH SIĘ DZIECKO UCZY,GDZIEŚ PRZECIEŻ POWINNO POPEŁNIAĆ BŁĘDY BO NA NICH NAJLEPIEJ SIĘ NAUCZY

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane