Prezydent podpisze ustawę o hazardzie zgodną z konstytucją

20.11.2009, 15:03; Aktualizacja: 20.11.2009, 17:08

Prezydent Lech Kaczyński z pewnością podpisze ustawę o grach hazardowych, która będzie ograniczała dostęp do hazardu, zwłaszcza ludzi młodych i która będzie zgodna z konstytucją - powiedział w piątek prezydencki minister Paweł Wypych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • gosc(2009-11-29 16:30) Zgłoś naruszenie 00

    żeby tak szybko inne ustawy robili np słynne jedno okienko przy zakładaniu firm jestem za platformą ale penie nie długo moje poglądy się zmienią

    Odpowiedz
  • tylko" niewidomi" widzą dokona tego rządu(2009-11-22 21:49) Zgłoś naruszenie 00

    tusk nadal nic nie robi.jego pracę mogą ocenić najlepiej niewidomi, bo słyszą co mówi lecz nie widzą efektów. precz z głupotą tego rządu i jego premiera.to jest premier dla ślepych takich jak wiktor, olek czy młody liberał. przepraszam chorych niewidomych za to porównanie, chodzi mi o ślepych polityków i poplecznikó platformy obywatelskiej

    Odpowiedz
  • wiktor(2009-11-22 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    niezbędne jest ustalenie, czy gra w pchełki przypadkiem nie podpada pod hazardowe paragrafy.

    Odpowiedz
  • precz z 4 RP(2009-11-21 16:57) Zgłoś naruszenie 00

    na Kaczyńskiego jest sposób ze by nie wetował. PO powinno wysyłać pisma do prezydenta żeby czasem nie próbował podpisywać ustawi prosić go żeby wetował .

    Odpowiedz
  • Dwa urzędy zwalczające się!!!(2009-11-21 16:18) Zgłoś naruszenie 00

    Czy za takie idiotyzmy powinien płacić podatnik?? tego prezydenta wieś by nawet na sołtysa nie wzięła!!

    Odpowiedz
  • obiektywny(2009-11-21 12:14) Zgłoś naruszenie 00

    kolejny (po esbeckiej) bubel prawny, który podpisze najsłynniejszy znawca prawa i prawnik RP..prezydent

    Odpowiedz
  • do 3(2009-11-21 12:11) Zgłoś naruszenie 00

    ty "mocherze' zapewne jestes tym ytelygentym z pelo (sic!) naucz sie pisac najpierw,a potem zabieraj glos, bowiem nikt nie ma zamiaru stosowac sie do bubli zwanych prawnymi jakie nieudaczniki pomazane sobie uchwala, tylko dlatego, zeby tusek oglosil swoj "sukces" dla pijaru..:/

    Odpowiedz
  • olek(2009-11-20 21:51) Zgłoś naruszenie 00

    Jak zwykle,zapowiedż użycia jak nie weta to hamulca by wmawiać ciemnym mocherom że Tusk nic nie robi.

    Odpowiedz
  • szybko i byle jak(2009-11-20 20:46) Zgłoś naruszenie 00

    Ta ustawa jest niekonstytucyjna, jest bublem, ma wady prawne, jest knotem prawnym pisanym na zapotrzebowanie "sukcesu" tuskowego...:/

    Odpowiedz
  • SADYSTA(2009-11-20 19:37) Zgłoś naruszenie 00

    Wesoło mi ! A jak będzie podpis Pana Prezydenta, to dopiero będzie ubaw po pachy. Ten kabaret zagrają wtedy nie tylko w Polsce.

    Odpowiedz