Kancelarie małe

BSO Prawo & Podatki - Bramorski Szermach Okorowska

Kancelaria od wielu lat intensywnie wspiera działalność Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową działającą przy Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Dzięki hojności prawników mali pacjenci dwukrotnie wyjechali na pielgrzymkę do Watykanu. Od czterech lat BSO Prawo & Podatki organizuje Doroczne Aukcje Charytatywne na rzecz małych pacjentów Kliniki, które wspierane są przez przedstawicieli świata kultury, polityki i show-biznesu. Pracownicy kancelarii świadczą także nieodpłatnie pomoc prawną osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Co roku przygotowywane są także w ramach kancelarii paczki na święta Bożego Narodzenia dla najuboższych.

Kancelarie średnie

Kancelaria Prawna Jasiński Jatczak Lubbe

Kancelaria wspiera działania i inicjatywy na rzecz dzieci. Była głównym sponsorem poznańskiego koncertu charytatywnego Justyny Steczkowskiej Wieczór z Femme Fatale, z którego dochód przeznaczono na rozwój Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Akademii Medycznej w Poznaniu. Kancelaria otrzymała też tytuł Sponsora Roku przyznany przez Stowarzyszenie Nasze Serce, wspierające Klinikę Kardiochirurgii Dziecięcej Akademii Medycznej. Prawnicy świadczą ponadto darmową pomoc prawną, finansową i rzeczową dla potrzebujących. Wspierają przy tym parafię katedralną pod wezwaniem Świętego Ottona w Kamieniu Pomorskim oraz przedszkole imienia Misia Uszatka w Trzemesznie.

Kancelarie duże

Chałas i Wspólnicy

Kancelaria od wielu lat wpiera finansowo akcję Pajacyk oraz rozwój Stowarzyszenia Wioski Dziecięce SOS, służąc wiedzą prawną przy wybranych projektach. Prawnicy wspomagają finansowo dzieci z Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej ze Złożoną Niepełnosprawnością w Warszawie. Prawnicy kancelarii aktywnie włączyli się w projekt Pomoc pracodawców absolwentom w ich starcie zawodowym oraz realizację programu praktyk zawodowych w ramach projektu Przekazuj wiedzę w doświadczeniem. Kancelaria współpracuje ponadto z fundakcją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz organizacją BCC, podejmując działalnia mające na celu poprawę jakości prawa w Polsce. Mecenas Jarosław Chałas doradza również telewidzom TVNCNBC Biznes, jak rozwiązać nurtujące ich problemy prawne.