W interesie obywateli i prawa

autor: Ryszard Piotrowski19.08.2008, 03:00

Granicę uprawnień Rzecznika wyznaczają reguły demokracji konstytucyjnej, które nie pozwalają na to, by w tym urzędzie koncentrowała się swego rodzaju jednolita i niepodzielna władza państwowa. Uprawnienia Rzecznika określone w ustawie są zróżnicowane w zależności od tego, czy Rzecznik występuje w sprawach indywidualnych, czy też działa z własnej inicjatywy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

 • Cycki dla Rzecznika Prwa Obcyckowych(2008-08-20 13:44) Zgłoś naruszenie 00

  Rzecznik Praw Obywatelskich to Fikcja . To jeszcze jedna instytucja która ochrania układy towarzysko biznesowe , a jeśli już podejmuje działania to w obronie gołych cycków małolaty wyrzuconej ze szkoły za ukazanie się zdjęcia w gazetce dla impotentów.

  Odpowiedz
 • filozus(2008-08-19 07:20) Zgłoś naruszenie 00

  DO POKRZYWDZONYCH PRZEZ ZUS: NIE LICZCIE NA RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH, MUSICIE SAMI WALCZYĆ O SWOJE!
  Dyrektor oddziału ZUS we Wrocławiu Antoni Malaka i szef prawników tegoż oddziału ZUS Zbigniew Rak przyłapani na okłamywaniu swoich warszawskich zwierzchników i sądu. Oszukiwali, by zatuszować sabotowanie polityki prozatrudnieniowej rządu i bezprawne represjonowanie bezrobotnego za jego aktywność zawodową. Wpisz w wyszukiwarce: Bloger Adam Klykow i czytaj „ZUS – szczyt głupoty”. Coś ze świata absurdu, legislacyjne polish jokes.
  Wszystkich niezainteresowanych przepraszam za te powtórki, ale dopóki na prawniczy debilizm urzędników ZUS nie reagują nadzorujące tę instytucję Kancelaria Premiera oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej - dopóty mam zamiar być tą kroplą, która drąży skałę...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane