Ćwiąkalski o rozporządzeniu ws. pożyczek na cele mieszkaniowe

01.08.2008, 10:01; Aktualizacja: 01.08.2008, 10:34

Nie ma tu nic, co narażałoby skarb państwa na uszczerbek - zapewnił w piątek minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski mówiąc o propozycji zmiany rozporządzenia dotyczącego pożyczek na cele mieszkaniowe dla sędziów i prokuratorów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • kruk(2008-08-04 09:16) Zgłoś naruszenie 00

    ja dostaje na bilet PKS

    Odpowiedz
  • brak slow(2008-09-30 22:33) Zgłoś naruszenie 00

    nic dodac nic ujac niech dalej nie odpowiadaja sedziowe za swoja robote

    Odpowiedz
  • rukas(2008-08-05 10:02) Zgłoś naruszenie 00

    Pomocy!!!
    Nie wiecie, czy dotyczy to rozporządzenie również referendarzy sądowych?

    Odpowiedz
  • ad(2008-08-04 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    pożyczka na cele mieszkaniowe zamiast sędziom powinna przysługiwać adwokatom. Pierwotnie były nawet takie plany...

    Odpowiedz
  • asesor(2008-08-04 06:04) Zgłoś naruszenie 00

    ja jeszcze diety na oczy nie widziałem, a za kilometr dojazdu dostaję 25 groszy, co nijak ma się do stawiki ustawowej

    Odpowiedz
  • as(2008-08-03 13:43) Zgłoś naruszenie 00

    co on plecie, jakie nieodpłatne mieszkania i diety!!!Co najwyżej zwrot kosztów dojazdu przy przyjęciu jakichś śmiesznych stawek za kilometr z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

    Odpowiedz
  • socjalizm dla wybrancow(2008-08-03 13:30) Zgłoś naruszenie 00

    Tanie pozyczki, mieszkania, a kiedy beda talony? Cyz my zblizamy sie do socjalizmu??
    Cwiakalski kupuje sobie sedziow i prokuratorow!

    Ludziom wciskaja scime, ze na nic nie ma pieniedzy, kaza pracowac do smierci, a tu okazuje sie, ze przywileje sa dla wybrancow..

    Odpowiedz
  • zak(2008-08-03 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    To jest właśnie skrajna głupota i demagogia ministerstwa. Pożyczkę masz zwracać wedle stopy inflacji, ale płaca ci nie rośnie tak jak inflacja!!! Nie prościej po prostu podnieść wynagrodzenia, a ja już sobie fajny kredyt znajdę. Bez łaski ćwiąkalski.

    Odpowiedz
  • maksym(2008-08-01 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Pełna prawda,jak zwykle szukanie sensacji.ŻENADA

    Odpowiedz