Palikot: 100 propozycji zmian przepisów z komisji "Przyjazne Państwo"

30.06.2008, 20:45; Aktualizacja: 01.07.2008, 13:29

Do końca lipca sejmowa komisja "Przyjazne Państwo" skieruje do marszałka Sejmu ponad 100 propozycji zmian w przepisach - zapowiedział w poniedziałek na konferencji prasowej w Koszalinie przewodniczący komisji Janusz Palikot (PO).

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • elizabeth(2009-05-28 19:27) Zgłoś naruszenie 00

    podoba mi sie dzialania Pana Palikota szkoda ze wiecej takich politykow nie ma pelen szacunek dla pana mam propozycje ktora mozna wdrozyc w zycie .funkcjonariusze policji BSW kupic im magnetofony zeby kazde przesluchanie bylo nagrywane w kazdej sprawie i niebyloby niedomowien do danego przesluchania pozdrawiam

    Odpowiedz
  • adam(2008-07-15 09:14) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Januszu popieram Pana działania w 200%.Już czas aby ktoś zaczął prostować bzdury i buble prawne w naszym kraju (a jest ich bardzo dużo).Poważnie może ułatwić to żucie nas wszystkich.Powodzenia , choć wiem że to będzie droga przez mękę

    Odpowiedz
  • Stanisław(2008-07-02 14:48) Zgłoś naruszenie 00

    Do: kom: 5, <dziedzic>
    Też interesuję się tym tematem.
    Wątpię, czy ta komisja się tym zajmie. Oprócz "Przyjaznego Państwa " chciałbym, aby działała jakaś komisja państwa prawa, która wreszcie zajęła by się i poprawiła prawo spadkowe, zwłaszcza złodziejskie zachowki. Sędziowie , którzy mają wiele do zaproponowania unikają tematu; niech to zrobi "ustawodawca"; oni chcą tylko podwyżek.

    Działania posła Palikota zasługują na poparcie.

    Odpowiedz
  • Piotr(2008-07-02 09:14) Zgłoś naruszenie 00

    Ale efektów nie widać !!!!!
    Pewnie skończy się tradycyjnie po polsku

    Odpowiedz
  • dziedzic(2008-07-01 16:20) Zgłoś naruszenie 00

    W tej komisji robią niezłą robotę i na niej Palikot powinien się teraz skupic.Czasami
    jednak dają się zwieźc podpowiedziom pseudoekspertów-tak stało się ze sprawą
    tzw.starych spadków.

    Odpowiedz
  • Grzesio(2008-07-01 14:39) Zgłoś naruszenie 00

    Może czasami jest troche śmieszny i niepoważny, to dobrze gada.....

    Odpowiedz