"Nie ma podstaw do zakończenia procedury z art. 7 wobec Polski"

22.09.2020, 18:44; Aktualizacja: 22.09.2020, 18:48
We wtorek Komisja Wolności Obywatelskich PE przyjęła sprawozdanie będące inicjatywą ustawodawczą, w którym przewiduje się ustanowienie mechanizmu UE, mającego na celu ochronę i wzmocnienie demokracji, praworządności i praw podstawowych.

We wtorek Komisja Wolności Obywatelskich PE przyjęła sprawozdanie będące inicjatywą ustawodawczą, w którym przewiduje się ustanowienie mechanizmu UE, mającego na celu ochronę i wzmocnienie demokracji, praworządności i praw podstawowych.źródło: ShutterStock

Nie ma podstawy do tego, żeby zakończyć procedurę z art. 7 wobec Polski i Węgier - oświadczył we wtorek po Radzie ds. Ogólnych minister ds. europejskich sprawujących w tym półroczu prezydencję Niemiec Michael Roth.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

  • Bert(2020-09-22 19:24) Zgłoś naruszenie 37

    w zasadzie to "szkoda howoryty" jak mawiał Chmielnicki. Wypada teraz jasno wyartykułować groźbę veta wobec budżetu europejskiego, a na połajankę, zwaną nie wiedzieć czemu wysłuchaniem, wysłać praktykanta z MSZ-tu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ABC(2020-09-22 22:52) Zgłoś naruszenie 62

    Tak jest, Bert! A pózniej podpisać, tak, jak Chmielnicki, coś na kształt ugody perejesławskiej z Putinem i stać się protektoratem Rosji. Ty to masz głowę, Bert! Pisowską...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane