Abolicja dla władzy. Kto w PiS walczył z koronawirusem, ten pozostanie bezkarny

autor: Patryk Słowik13.08.2020, 07:50; Aktualizacja: 13.08.2020, 08:12
Jacek Sasin przepalił niemal 70 mln zł, by zorganizować wybory, których nie dało się zorganizować

Jacek Sasin przepalił niemal 70 mln zł, by zorganizować wybory, których nie dało się zorganizowaćźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojtek Jargiło

Sasin bezkarny, Szumowski bezkarny, Cieszyński bezkarny. Generalnie – wszyscy politycy Prawa i Sprawiedliwości bezkarni. Właśnie taki skutek ma mieć niepozorny art. 10d, który władza chce dodać w ramach kolejnej koronawirusowej specustawy. Wiele wskazuje na to, że nowe prawo zostanie uchwalone jeszcze w tym tygodniu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (41)

  • obserwator(2020-08-13 09:18) Zgłoś naruszenie 924

    Już nie dało się bardzie złośliwie ???? Czy policzek dla podróżnego to działanie w ramach obowiązków służbowych, dla dobra ogółu ??? Czy zakup towaru którego nie ma od nieuczciwego dostawcy to nie zmora naszych przedsiębiorców ???? Starajmy się o to by eliminować dopuszczenie do ofert cwaniaków, zwiększyć kontrole przed rejestracją trefnych firm!!! Te maseczki kupowała cała Europa, tylko dzięki temu że trafiły również do Polski i tutaj zostały zbadane okazało się że nie spełniają przypisanych im parametrów. Kupujący w Europie dopiero potem się ocknęli. Życzę postawić się w roli tego kto podejmował wiosna decyzje......Trochę refleksji życzę

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wnerw(2020-08-13 09:28) Zgłoś naruszenie 584

    Grupa przestępcza. Tak należy ich teraz określać. Mafia funkcjonariuszy publicznych i osób pełniących funkcje publiczną.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • prokurator narodowy(2020-08-13 09:57) Zgłoś naruszenie 352

    Komunistyczna zgraja mafi chazarskiej, przestępcy wobec własnego narodu i kraju, jak w latach 50-tych, kara może być tylko jedna jak podczas rewolucji francuskiej

    Odpowiedz
  • Arab(2020-08-13 10:09) Zgłoś naruszenie 294

    Z wykształcenia nie jestem specjalistą od prawa, ale nawet ja wiem, że prawo nie działa wstecz. Jest to główna jego zasada. Tak, więc cokolwiek by wymyślili działało by to tylko na przyszłe działania.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Obywatel.(2020-08-13 10:14) Zgłoś naruszenie 392

    Za , przekręt w postaci 70 milionów złotych polskich ,nikt ,nie będzie ponosił odpowiedzialności , bo , państwo ,tak zaplanowano , w postaci grupy przestępczej ,gdzie ,mogą robić ,co chcą ,TO tak ma wyglądać prawo i sprawiedliwość ,gdzie każdy poseł , minister w rządzie i w partii pisowców , może czuć się bezkarnie i trwonić ,nasze podatków pieniądze , jak , na służbę zdrowia ,niema pieniędzy ,jak za głupoty z naszych podatków ,i szastanie pieniędzy podatników NIKT ,ALE TO NIKT ,NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ,to co to za państwo z mchu i paproci ,czy z dykty ,to po jakiego wuja ,ludzie ginęli za wolność i demokrację i 80 % polaków , było za UE , a teraz pisowcy i zjednoczona prawica niszczą wszystko i dążą do byłego PRL-u bis ,gdzie mają w przysłowiowych czterech literach społeczeństwo i tak mi dopomóż Bóg i w tą niecą aferę wmontowali nawet Boga.?! Gdzie jest prezydent Polski i wszystkich polaków ,ukryłeś się prezydencie do jakieś jamy ,czy do lochu , tak chłodno.?!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • ABC(2020-08-13 10:40) Zgłoś naruszenie 314

    No, ale po co to?! Przecież mają prezydenta, który już teraz może ich ułaskawić, tak jak ułaskawił „niewinnego” Kamińskiego...

    Odpowiedz
  • To była wojna, panika ogromna(2020-08-13 11:40) Zgłoś naruszenie 633

    Teraz sami odważni a wtedy był popłoch i chwytanie się każdej nadziei na jakikolwiek zakup. Każda władza by te błędy zakupowe popełniła więc łatwo być w opozycji

    Odpowiedz
  • emeryt(2020-08-13 12:10) Zgłoś naruszenie 282

    Po to wybrali swojego "prezydenta" aby podpisywał takie knoty prawne. Tak własnie wygląda zorganizowana grupa przestępcza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Ojciec i Dyrektor(2020-08-13 12:12) Zgłoś naruszenie 241

    Toć to swołocz jest

    Odpowiedz
  • sprawiedliwości!(2020-08-13 12:41) Zgłoś naruszenie 252

    Najpierw masowe pranie mózgów obywateli w sprawie SARS-CoV-2. Potem masowe przekręty na "zakupach" przez MZ. Dalej kpina z obywateli, że mój ból jest lepszy niż mój ("my możemy więcej iż wy"). Następnie straszenie Polaków na wakacjach mandatami przez bandycki Sanepid i Milicję. Teraz immunitet bezkarności dla swoich. PIS całkowicie się pogrążył!

    Odpowiedz
  • Jdhd(2020-08-13 13:33) Zgłoś naruszenie 161

    Dostałem w tamtym okresie mandat. Odwołam się, pisząc ze jechałem zawieźć maseczki do szpitala :D

    Odpowiedz
  • wjw(2020-08-13 13:45) Zgłoś naruszenie 222

    Tego by nawet Putin nie wymyślił...

    Odpowiedz
  • emeryt(2020-08-13 14:13) Zgłoś naruszenie 230

    Białoruś to pikuś. Oto mamy wybrańców narodu ! , transparentnych , pewnych i nieskazitelnych . Polsko dokąd zmierzasz...............................

    Odpowiedz
  • umiar i pokora(2020-08-13 16:38) Zgłoś naruszenie 171

    jednak mafia ma całe państwo,ewenement

    Odpowiedz
  • Xaw23(2020-08-13 17:09) Zgłoś naruszenie 130

    Złodziejska szajka „ustawą” przyznaje sobie prawo rabunku naszego majątku. Pieniądze będą szły do kieszeni złodziejów pokroju Szumowskiego, Izdebskiego czy Krawczyka. To jest kryminał. Należy to zaskarżyć do TSUE powołując się na konstytucję i kk.

    Odpowiedz
  • Jędrzej 34(2020-08-13 18:06) Zgłoś naruszenie 91

    Myślę że PiS powinien wprowadzić prosty zapis że wszystkie działania podjęte przez urzędników PiS są dzialaniami na korzyść państwa i dobra OBYWATELI k nie podlegają żadnej kontroli ani przepisom kk kpk kc kpc kks ani prądów i TSUE. Proste i przejrzyste. Są bezkarni. Można robić co żywnie się podoba.

    Odpowiedz
  • GM(2020-08-13 19:01) Zgłoś naruszenie 101

    Jak ktoś spotka posła PIS bez maseczki, to może mu o tym przypomnieć np. lekkim nokautem. To broń obusieczna, drodzy politycy.

    Odpowiedz
  • tregd(2020-08-13 20:17) Zgłoś naruszenie 50

    Strach będzie w stolicy puścić samą córkę na miasto... A nóż spotka jakiegoś walczącego z wirusem...

    Odpowiedz
  • Daria Danilczyk(2020-08-13 21:05) Zgłoś naruszenie 70

    Zła wiadomość dla przestępców z PISu. Usta można w dowolnym czasie unieważnić np. w Trybunale, a wtedy liczy się prawo karne w momencie popełnienia przestępstwa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ble(2020-08-13 22:08) Zgłoś naruszenie 30

    ********* i gangsterzy

    Odpowiedz