Tarcza 3.0: Odblokowanie postępowań sądowych

23.05.2020, 10:00; Aktualizacja: 23.05.2020, 10:05
Terminy sądowe i procesowe, których bieg nie rozpoczął się na podstawie art. 15zzs, rozpoczną bieg po upływie 7 dni od dnia wejścia w życie nowej ustawy (przy czym ustawa wejdzie w życie następnego dnia po jej ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw)

Terminy sądowe i procesowe, których bieg nie rozpoczął się na podstawie art. 15zzs, rozpoczną bieg po upływie 7 dni od dnia wejścia w życie nowej ustawy (przy czym ustawa wejdzie w życie następnego dnia po jej ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw)źródło: ShutterStock

Uchwalona w dniu 14 maja 2020 r. ustawa o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, będąca kolejną ustawą „tarczową”, obejmuje między innymi regulacje mające istotne znaczenie dla postępowań sądowych. O szczegółach pisze ekspert z Kancelarii Gessel.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: Źródło zewnętrzne
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • seweryn(2020-05-27 00:21) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozumiem troszkę ludzi, co wypełniają wniosek o subwencje byle szybciej, nie sprawdzają nawet czy mają uregulowane należności z ZUS, a potem zdziwienie, że odmowa. A wystarczy poświęcić chociaż wieczór na szczegółowe zapoznanie się z ogólnymi zasadami na stronie PFR czy skorzystać z infolinii.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane