Przerwa w zgromadzeniu ogólnym SN; kontynuacja w sobotę od południa

08.05.2020, 22:46; Aktualizacja: 08.05.2020, 22:47
Piątkowe obrady zgromadzenia ogólnego SN rozpoczęły się po godz. 12 i trwały ponad dziewięć godzin. Brak wyłonienia komisji skrutacyjnej oznacza, że zgromadzenie nadal jest na wstępnym etapie prac. Zaradkiewicz, który jako osoba wyznaczona do pełnienia obowiązków I prezesa SN przewodniczy tym obradom, zapowiedział, że w sobotę od południa zgromadzenie będzie kontynuowało posiedzenie.

Piątkowe obrady zgromadzenia ogólnego SN rozpoczęły się po godz. 12 i trwały ponad dziewięć godzin. Brak wyłonienia komisji skrutacyjnej oznacza, że zgromadzenie nadal jest na wstępnym etapie prac. Zaradkiewicz, który jako osoba wyznaczona do pełnienia obowiązków I prezesa SN przewodniczy tym obradom, zapowiedział, że w sobotę od południa zgromadzenie będzie kontynuowało posiedzenie.źródło: ShutterStock

Po konsultacji z prezesami izb postanowiłem przerwać do soboty do godz. 12. Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego ws. wyboru kandydatów na I prezesa tego sądu - poinformował w piątek późnym wieczorem sędzia Kamil Zaradkiewicz, który przewodniczył obradom zgromadzenia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane