Wójcik: Prokurator Wrzosek minęła się z powołaniem, powinna być politykiem

25.04.2020, 20:47; Aktualizacja: 25.04.2020, 20:47
Prokurator Ewa Wrzosek, w której sprawie zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne, minęła się z powołaniem, powinna być politykiem - powiedział w sobotę wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Pokreślił, że prokurator powinien być bezstronny i apolityczny.

Prokurator Ewa Wrzosek, w której sprawie zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne, minęła się z powołaniem, powinna być politykiem - powiedział w sobotę wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Pokreślił, że prokurator powinien być bezstronny i apolityczny.źródło: ShutterStock

Prokurator Ewa Wrzosek, w której sprawie zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne, minęła się z powołaniem, powinna być politykiem - powiedział w sobotę wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Pokreślił, że prokurator powinien być bezstronny i apolityczny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • prawnik(2020-04-25 22:41) Zgłoś naruszenie 266

    Minister Wójcik minął się z powołaniem, przy jego wiedzy prawniczej powinien być cieciem w sądzie.

    Odpowiedz
  • Pani Basia (2020-04-26 00:39) Zgłoś naruszenie 215

    Wójcik tez się minął z powolaniem on sie nawet nie nadaje na bycie cieciem....

    Odpowiedz
  • 007b(2020-04-26 00:01) Zgłoś naruszenie 214

    Wójcik za 10 może dłużej lat będziesz wstydził się , ze byłeś w PiS-ie To tak jak dziś ci co byli w PZPR Zapamiętaj to prosze

    Odpowiedz
  • jajacek gorszy sort(2020-04-26 00:57) Zgłoś naruszenie 204

    pycha kroczy przed upadkiem , rewolucja pożera swoje dzieci, itp , itd.brak słów by opisać zidiocenie tej pissbolszewickiej sekty.

    Odpowiedz
  • Mit (2020-04-26 08:35) Zgłoś naruszenie 195

    Ci w PiS też minęli się z powołaniem. A najbardziej PAD.

    Odpowiedz
  • slonzok(2020-04-26 08:21) Zgłoś naruszenie 153

    to jest ten jeden z tych cham--kich byd---kow czyli zgnilizna

    Odpowiedz
  • Arv(2020-04-26 10:07) Zgłoś naruszenie 153

    Pani Prokurator nie nadaje się na polityka bo ma honor, inteligencję i i charakter. .

    Odpowiedz
  • gdae in (2020-04-26 10:10) Zgłoś naruszenie 124

    powołanie tego ministra to pilnowanie głupot KaczoPiSlandii

    Odpowiedz
  • Agaton(2020-04-26 11:27) Zgłoś naruszenie 122

    Śląsk się wstydzi za Wójcika.

    Odpowiedz
  • Zauważam(2020-04-26 12:02) Zgłoś naruszenie 93

    "Wiceszef Ministerstwa Sprawiedliwości dodał, że prokurator Wrzosek "wszczęła śledztwo, nie przeprowadziła czynności sprawdzających, rażąco naruszyła przepisy prawa, prawie nie uzasadniła swojej decyzji, jako podstawę wprowadziła coś, co jest jeszcze procedowane tak naprawdę w polskim parlamencie, bo przecież nie wiadomo, jak ostatecznie będą przebiegały wybory"." WOW, a szef szefów Morawiecki przecież wie - kazał poczcie zbierać dane osobowe wyborców. Może uzgodnicie zeznania?!

    Odpowiedz
  • Godność Człowieka(2020-04-26 17:08) Zgłoś naruszenie 15

    Rok temu złożyłem do Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez moich tzw.przelozonych w instytucji zaufania publicznego z 80 procentowym zaufaniem społecznym czyli P.P. W sprawie Prokurator prowadząca nie zrobiła dosłownie NIC!! Nie przesłuchała mnie i podanych świadków!! Teraz myślę że jak moja sprawa byłaby MEDIALNA POLITYCZNIE lub byłbym ZNANYM MEDIALNIE CELEBRYTA to Prokurator na pewno wykonałaby wszystkie czynności!!! Uważam że zostałem potraktowany przedmiotowo czyli jak zwykły czeresniak!! Życzę pani Prokurator dużo udanych wystąpień politycznych w TVN24!!! Osobiście uważam że zwykły człowiek jest przegrany już na wstępie z tzw. Wymiarem Sprawiedliwości. A pani Prokurator życzę jeszcze dostatniej emerytury....

    Odpowiedz