Sędzia w Rybniku zaatakowana podczas rozprawy

20.02.2020, 17:49; Aktualizacja: 20.02.2020, 18:15
Według informacji stowarzyszenia, podsądny przeskoczył przez stół sędziowski, uderzył kobietę w pięścią w okolice obojczyka, a następnie skopał. Protokolant obezwładnił napastnika. "Kierujemy w stronę sędzi i jej bliskich ciepłe myśli życząc jej szybkiego powrotu do zdrowia" – napisano na profilu stowarzyszenia.

Według informacji stowarzyszenia, podsądny przeskoczył przez stół sędziowski, uderzył kobietę w pięścią w okolice obojczyka, a następnie skopał. Protokolant obezwładnił napastnika. "Kierujemy w stronę sędzi i jej bliskich ciepłe myśli życząc jej szybkiego powrotu do zdrowia" – napisano na profilu stowarzyszenia.źródło: ShutterStock

 Sędzia Sądu Rejonowego w Rybniku (Śląskie) została w czwartek napadnięta przez podsądnego podczas posiedzenia – poinformowało na swoim profilu w portalu społecznościowym Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

 • Świadek(2020-02-22 12:04) Zgłoś naruszenie 11

  No przecież się odegrała i gościa na 14 dni rozłąki skazała ,wiec była w dobrym stanie zdrowia

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Tradycjonalista(2020-02-22 12:02) Zgłoś naruszenie 13

  A słusznie czy nie słusznie dostała ? ...A może akt nie czytała ze zrozumieniem ...

  Odpowiedz
 • ???(2020-02-21 06:46) Zgłoś naruszenie 106

  Świetny program "Kasta". ukazujący prawdziwe oblicze dawnego WS. Obecnego również, gdy grożono min. Ziobro i co gorsza jego rodzinie śmiercią, kasta nic nie zrobiła, a TU proszę od razu 14 dni aresztu i prawidłowo, czyny takie należy potępiać i to w każdym przypadku.

  Odpowiedz
 • Bert(2020-02-20 20:33) Zgłoś naruszenie 1614

  ilość ataków na sędziów w porównaniu z ilością ataków na ratowników medycznych, policjantów, księży, dziennikarzy i pracowników socjalnych - jest żadna. Iniuria robi politykę

  Odpowiedz
 • alelleuja i do przodu(2020-02-20 20:12) Zgłoś naruszenie 1420

  Więcej programów typu Kasta - sz.p. J.Kurski - wierny wykonawca woli Kaczorka, Z. Ziobry i T. Rydzyka - czy wielu sędziów popiera nadal pismanów? Jak się czuje p. prezes TK - nie ma odwagi stanąć w Senacie i Sejmie. Kasę zaś suwerena biorą. Sprzedajni jak ludzie zajmujący się najstarszymi profesjami - co ciekawe te profesje powstały w świątyniach, nawet przedchrześcijańskich. Katoprawacy wasze idee i czyny są wieczne.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane