Prezes TK: jestem otwarta na merytoryczną dyskusję

07.02.2020, 21:39; Aktualizacja: 07.02.2020, 21:46
Julia Przyłębska

Julia Przyłębskaźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska zapewniła w piątek, że jest otwarta na merytoryczną dyskusję w Sejmie i Senacie na temat działań TK. Dodała, że nie pozwoli jednak na deprecjonowanie instytucji, którą kieruje.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • jajacek gorszy sort(2020-02-09 10:18) Zgłoś naruszenie 40

    łaskawą panią to deprecjonuje jej poziom umysłowy ale jak się okazuje do towarzystwa prezesowi don kaczone, zbawcy narodu i słońca żoliborza w sam raz.

    Odpowiedz
  • wyborca (2020-02-08 21:45) Zgłoś naruszenie 50

    Ten piskliwy głosik????

    Odpowiedz
  • Karlik(2020-02-08 10:09) Zgłoś naruszenie 100

    wolfgangowa znowu lze fuj co za zgnilizna

    Odpowiedz
  • Bolesław Śmiały(2020-02-08 08:32) Zgłoś naruszenie 142

    Chyba o przepisach... kulinarnych

    Odpowiedz
  • Inspektor Prac(2020-02-08 07:28) Zgłoś naruszenie 818

    ..Odpowiem Wam wszystkim tak : W 2008r z mocą na 1998r..Tusk z bandą PO i PSLem wstecznie na siłę wprowadził Ustawę POmostową na niekorzyść tysięcy zatrudnionych w najPOlejszych warunkach pracy i to po fakcie tej pracy kradnąc Im wiek emerytalny 60 lat. Później ponownie po tym działaniu także Im wydłużył o kolejne 2 lata próbując zmusić tak spracowanych do pracy aż do 67r. życia a wiec często przez 52 lata pracy nie patrząc na to ilu Robotników nie dożyję tego wieku. TK klepnął to wszystko mimo iz mieliśmy z oczywistym wstecznym działaniem jako „OK” -legalne. I od tego momentu widać było, że mamy dyspozycyjne Sądy RP podległe Tuskowi i Politykom... Gdzie wówczas było TSUE ,gdzie wówczas byli obrońcy Konstytucji?.... Tusk stwierdził "jak się będą sądzić o to to " podniesie koszty sądowe" - i to uczynił przez Budkę podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS... podpuszczając także TK Rzeplinskiego.że nadal jest OK..-- tak miał być zrealizowany "dostęp obywateli do Sądów"--- wg Budki który o ten dostęp już za PiS protestował w Żorach. o ironio hahahaha

    Odpowiedz
  • Zenon(2020-02-08 07:18) Zgłoś naruszenie 238

    Przygłupska ty półgłowku,ZAMILCZ!!

    Odpowiedz
  • Merytoryczna dyskusja(2020-02-08 00:01) Zgłoś naruszenie 2112

    o menu na obiadki czwartkowe.....

    Odpowiedz
  • Mart(2020-02-07 23:26) Zgłoś naruszenie 2115

    Nie wiem czy ktoś się znajdzie z ,,jej,, merytorycznym poziomem,no chyba że z PiSu,bo inni musieli by obniżać swój.

    Odpowiedz
  • ABC(2020-02-07 22:52) Zgłoś naruszenie 2317

    Dżizas, ona to chyba mówi na serio... 🙄

    Odpowiedz