Rzecznik KRS: Podejrzenia wobec Dudzicza ws. wpisów mają medialny charakter

04.02.2020, 08:55; Aktualizacja: 04.02.2020, 09:10
Mitera w TVN 24 pytany był o sprawę sędziego Dudzicza, który we wrześniu ubiegłego roku zawiesił swoje działania jako zastępcy rzecznika w związku z doniesieniami, według których był autorem antysemickich wpisów. Zapowiedział, że poczeka do wyjaśnienia sprawy. Pod koniec stycznia prezentował natomiast dziennikarzom m.in. stanowisko KRS na temat uchwały trzech Izb Sądu Najwyższego.

Mitera w TVN 24 pytany był o sprawę sędziego Dudzicza, który we wrześniu ubiegłego roku zawiesił swoje działania jako zastępcy rzecznika w związku z doniesieniami, według których był autorem antysemickich wpisów. Zapowiedział, że poczeka do wyjaśnienia sprawy. Pod koniec stycznia prezentował natomiast dziennikarzom m.in. stanowisko KRS na temat uchwały trzech Izb Sądu Najwyższego.źródło: ShutterStock

 Jeśli sędzia Jarosław Dudzicz podejmuje czynności jako mój zastępca, uznaję, że sprawa antysemickich wpisów, których według medialnych doniesień miał być autorem, jest wystarczająco wyjaśniona - stwierdził we wtorek rzecznik KRS sędzia Maciej Mitera.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane