Wójcik: Podważenie statusu innego sędziego to podważenie nas wszystkich, całego narodu

28.01.2020, 10:58; Aktualizacja: 28.01.2020, 14:15
Michał Wójcik zaznaczył ze tylko w 2019 roku Izba Dyscyplinarna SN przeprowadziła 260 postępowań dyscyplinarnych, z czego 90 dotyczyło sędziów.

Michał Wójcik zaznaczył ze tylko w 2019 roku Izba Dyscyplinarna SN przeprowadziła 260 postępowań dyscyplinarnych, z czego 90 dotyczyło sędziów.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Organizacja wymiaru sprawiedliwości, określenie zasad jego funkcjonowania jest wyłączną właściwością państwa członkowskiego Unii Europejskiej - ocenił we wtorek wiceszef resortu sprawiedliwości Michał Wójcik.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • wjw(2020-01-29 13:18) Zgłoś naruszenie 00

    MS to towarzystwo niezłych łgarzy i manipulantów oraz mistrzów sofistyki jak zresztą całe to PiS.

    Odpowiedz
  • Bełkot ERYSTY(2020-01-28 15:26) Zgłoś naruszenie 21

    ... ale jaki BEŁKOT Plus .... przypominający BEŁKOT partyjnych Komisarzy z czasów CCCP.

    Odpowiedz
  • ABC(2020-01-28 14:46) Zgłoś naruszenie 34

    Tak jest! „My zdeformowaliśmy - narozrabialiśmy, popsuliśmy, więc to wasza wina”... 😉

    Odpowiedz
  • Archimedes(2020-01-28 12:28) Zgłoś naruszenie 07

    Podważenie statusu sędziego to podważenie całej Ziemi. Tylko dajcie mi punkt podparcia.

    Odpowiedz
  • Dość bezkarności i bezprawia kasty SN i POstKOmuny(2020-01-28 12:12) Zgłoś naruszenie 118

    Dla Kasty i POstKOmuny to normalka. Praworządność jest wtedy gdy Juszczyszyn itp.za jazdę ponad 100km/h w terenie zabud. zostaje przez kolesiów z Sądu Olsztyna uniewinniony, gdy inni Polacy tracą Prawo Jazdy ,punkty karne i mandat. Taki "sędzia" w podzięce później politycznie podważa innego sędziego. UE wciska się później kit o praworządności w Polsce.To właśnie robi obłudna Kasta i POstKomuna -czas na reformy i polską rację stanu.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • jul(2020-01-28 11:57) Zgłoś naruszenie 1012

    wójcikowi już cały kał wlazł do mózgu - ty i ja to dwa narody ty nie jesteś mój a mnie w to szambo nie mieszaj

    Odpowiedz
  • Obywatel.(2020-01-28 11:50) Zgłoś naruszenie 1013

    Jak zwykle kłamiesz ,Wójci , boisz się o swoje cztery litery , bo gdzie znajdziesz ,taką fuchę ,że za nic nie odpowiadasz ,jak wy wszyscy w tym pis-e i zjednoczonej prawicy.Jeżeli nie uznacie ,poleceni i wytycznych UE i sadów ,traktatów UE, to jesteśmy pozamiatani , będziemy stać w kolejce ,jak to było za PRL-u na granicy i nikt z nami polakami nie będzie handlował bo prawo w Polsce jest nie jasne , jak za PZPR-u było ,bo nas po prostu wyrzucą ,za te wasze głupie decyzje. I wszystkie kraje UE, mogły przyjąć ustawę o zmianie węgla ,na ekologiczne paliwa , tylko nie Polska 1 do 26 i co i lipa ,Polacy ,byli za UE,80% ,a teraz wy ,chcecie nas wyrzucić , po za nawias UE , wy jako pisowcy i zjednoczona prawica z ich przewodniczącymi na czele z J.Kaczyńskim , Z.Ziobro , J.Gowinem.?!

    Odpowiedz