Warchoł o opinii Komisji Weneckiej: Dokument, który nadaje się co najwyżej do kosza

16.01.2020, 16:06; Aktualizacja: 16.01.2020, 16:18
Ta nieformalna, nielegalna, nieoficjalna wizyta wypracowała paraopinię - dokument, który nadaje się co najwyżej do kosza - ocenił w czwartek wiceminister resortu sprawiedliwości Marcin Warchoł, odnosząc się do opinii KW, podczas konferencji w resorcie sprawiedliwości.

Ta nieformalna, nielegalna, nieoficjalna wizyta wypracowała paraopinię - dokument, który nadaje się co najwyżej do kosza - ocenił w czwartek wiceminister resortu sprawiedliwości Marcin Warchoł, odnosząc się do opinii KW, podczas konferencji w resorcie sprawiedliwości.źródło: ShutterStock

Ta nieformalna, nielegalna, nieoficjalna wizyta wypracowała paraopinię - dokument, który nadaje się co najwyżej do kosza - ocenił w czwartek wiceminister resortu sprawiedliwości Marcin Warchoł, odnosząc się do opinii KW, podczas konferencji w resorcie sprawiedliwości.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Poziom dyskusji(2020-01-17 14:11) Zgłoś naruszenie 25

    Poziom dyskusji kończy się tam gdzie zaczyna polityka Putina w Komisji Weneckiej, w osobie ściśle związanej z rządem Putina.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2020-01-17 13:55) Zgłoś naruszenie 61

    Jacy będą prawnicy po wyszkoleniu przez Warchoła . Konstytucja dla nich nic nie będzie znaczyła .Przykro??????

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2020-01-17 12:15) Zgłoś naruszenie 71

    Wyjątkowo dobrany ma Ziobro skład kierownictwa w min. sprawiedliwości zwłaszcza pod względem merytorycznym !!!! Wiedza prawnicza jego wiceministrów jest na poziomie jego samego tzn; tragicznym !!! Nijaki Warchoł który dawał największy popis w bluzgach i obrażaniu Komisji Weneckiej który ponoć prowadzi zajęcia ze studentami ----powinien natychmiast karnie zostac pozbawionym tego uprawnienia !!!!! Tylko w państwie PIS kto to ma zrobić ???????

    Odpowiedz
  • :-) (2020-01-17 08:41) Zgłoś naruszenie 71

    Warchoł chce mieć jakąś lekturę

    Odpowiedz
  • student(2020-01-17 08:34) Zgłoś naruszenie 61

    nazwisko idealnie pasuje do tego de----la on sie chwali ze uczy innych prawa ja bym z takiej uczelni spie----lal jak najdalej przeciesz to zgnilizna i dzban

    Odpowiedz
  • wyborca(2020-01-16 21:59) Zgłoś naruszenie 161

    Ciekawe jak teraz się czują wykładowcy, którzy wypuścili z UCZELNI takich niby prawników//////

    Odpowiedz
  • opt(2020-01-16 17:13) Zgłoś naruszenie 227

    Ta wypowiedż jednoznacznie określa poziom dyskusji, Gdzie oni uczyli się kultury, gdzie zdobywali te tytuły. Prezentowany poziom nawet na miano magla nie zasługuje. To ryczando Szydło , Jakiego... na całą Europę i świat, to kompromitacja - żadnych argumentów , faktów tylko bluzgi- po prostu rynsztok.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz