Kosiniak-Kamysz wzywa Dudę do zawetowania nowelizacji ustaw sądowych

21.12.2019, 11:06; Aktualizacja: 21.12.2019, 11:06
Chcę wezwać - nie tylko zaapelować - ale wezwać prezydenta Dudę do zawetowania tej ustawy - powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz

Chcę wezwać - nie tylko zaapelować - ale wezwać prezydenta Dudę do zawetowania tej ustawy - powiedział Władysław Kosiniak-Kamyszźródło: ShutterStock

Chcę wezwać prezydenta Andrzeja Dudę do zawetowania nowelizacji ustawy sądowej, żeby zastanowił się i nie słuchał poleceń partyjnych - powiedział w sobotę szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Podkreślił, że on sam, jako prezydent, na pewno by ustawę zawetował.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • green(2019-12-21 10:20) Zgłoś naruszenie 67

    A jemu co znowu sie nie podoba. Zapatrzony w POKO nie ma wlasnego zdania ? Chyba ze Kosiniak ma inne a Kamysz ma inne .

    Odpowiedz
  • czytelnik(2019-12-21 12:23) Zgłoś naruszenie 67

    dał głos biedaczysko, zrobił się taki aktywny, bo myśli, że go wybiorą, ale ludzie i tak mu pamiętają sojusz z lewakami poza tym to większość społeczeństwa w Polsce oczekuje tej reformy

    Odpowiedz
  • emeryt(2019-12-21 12:33) Zgłoś naruszenie 910

    Nie wzywaj , nie proś , wszak " notariusz" cyt. " prezydent tyko PIS-u " podpisze wszystko . Profesor Adam Strzembosz powiedział wprost , że 7 razy złamał Konstytucje i ma czelność startować w wyborach , by dale łamać ustawę zasadnicza!!!!!!!! Powinieen oddać dyplom UJ..................

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2019-12-21 13:26) Zgłoś naruszenie 47

    .........Jestem bardzo ale to bardzo przekonany ,że Twoje miejsce jest w Obozie Ciężkiej , bardzo Niebezpiecznej i Szkodliwej Pracy -bez prawa do sprawiedliwego Sądu.-- przy przemysłowych źródłach promieniotwórczych , rtęci i jej oparach ,bardzo wysokich ciśnieniach różnych mediów i bardzo wysok temperaturach w tym gazów pary przegrzanej. Przy trujących i wybuchowych gazach czy pyłach,potwornym hałasie ,nieb napięciach i prądach etc etc etc --dożywotnio jak byście się pytali dlaczego?-odpowiadam: za Wiek Emerytalny Tych tak zatrudnionych ludzi.—tacy ludzie nie tylko nie dożywają obecnych emerytur a dożywszy żyją może rok/dwa na nich .Oni też często są zwalniani z pracy i chodzą po śmietnikach za chlebem .Potem Im jeszcze podnieśliście wiek emerytalny do 67r zycia - !”,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-Tusk; jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS... podpuszczajac także TK Rzeplinskiego....Sprawa dotyczy ..zatrudnionych od 15 roku bez wakacji i feiri z sobotami i swiętami,nadgodzinami bez dni zamiennie wolnymi jak nto za Komuny bywało ,zatrudnianych w stanie wojennym - pamiętasz>Kosiniak. Nie pamiętasz. bo urod się w 1981r ...Za wami idzie smierć Tych co nie dozywają emerytur.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tylko reforma w Polsce,uratuje Polaków przed (2019-12-21 14:01) Zgłoś naruszenie 76

    głodem i wyniszczeniem.PIS dla obywateli zrobił przez 1 kadencję więcej niż cała lewacka drużyna przez dziesięciolecia.Tak trzymać-aby każdy mógł godnie żyć,a nie tak z hasłem/aby żyło się nam lepiej lub rodzina na swoim/.

    Odpowiedz
  • Marek(2019-12-21 19:06) Zgłoś naruszenie 45

    Wysłać go na budowę lub elektrowni albo do fabryki , Niech popracuje przez 52 lata ,a wówczas pogadamy z nim o wieku emerytalnym.

    Odpowiedz
  • Głupich nie sieją(2019-12-21 21:44) Zgłoś naruszenie 65

    Tym stwierdzeniem już przegrał prezydenturę.

    Odpowiedz