Projekt nowelizacji ustaw sądowych. Sejm rozpoczął prace

20.12.2019, 13:07; Aktualizacja: 20.12.2019, 13:07
Po godz. 12.30 w piątek Sejm rozpoczął drugie czytanie projektu PiS nowelizującego ustawy sądowe. Posłowie wysłuchają sprawozdania sejmowej komisji sprawiedliwości, która podczas całonocnych obrad przyjęła 22 poprawki do projektu.

Po godz. 12.30 w piątek Sejm rozpoczął drugie czytanie projektu PiS nowelizującego ustawy sądowe. Posłowie wysłuchają sprawozdania sejmowej komisji sprawiedliwości, która podczas całonocnych obrad przyjęła 22 poprawki do projektu.źródło: ShutterStock

Po godz. 12.30 w piątek Sejm rozpoczął drugie czytanie projektu PiS nowelizującego ustawy sądowe. Posłowie wysłuchają sprawozdania sejmowej komisji sprawiedliwości, która podczas całonocnych obrad przyjęła 22 poprawki do projektu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • j.(2019-12-20 17:03) Zgłoś naruszenie 12

  No i to jest dobry obraz totalnie nieudolnej opozycji! Składają nie wiadomo po co 80 poprawek dobrze przecież wiedząc, że wszystkie te poprawki zostaną odrzucone, a więc uparcie brną w działania w 100 proc. nieskuteczne (podobno uprawianie polityki polega na prowadzeniu działań skutecznych!...), natomiast jak było głosowanie i można było rzeczywiście coś ugrać, to ich w dziwny sposób zabrakło! Gdyby dziś były wybory, to znów wygrałby Kaczyński, bo mamy byle jaką opozycję, która nic sensownego nie potrafi! W szczególności nie potrafi skutecznie przekonywać wyborców do swoich racji, w przeciwieństwie do rządzących. To przez nich mamy to, co mamy! To przez ich nieudolność Kaczyński może robić, co chce! Gdybyśmy mieli mądrą opozycje, która np. zamiast składać kolejne wota nieufności, albo wykrzykiwać z mównicy mocne słowa , czy też składać bezsensowne poprawki do jakieś ustawy, które i tak zostaną odrzucone, potrafiłaby przekonać wyborców do swoich racji, to przy PiS-e pozostałby tylko tzw. twardy elektorat, który liczy zapewne poniżej 30 %, a tak, to na ewentualną zmianę władzy przyjdzie poczekać co najmniej do 2023 r..... No, a wczorajsze głosowanie pokazało, że także w trakcie trwania kadencji tam, gdzie można rzeczywiście działać skutecznie, to ich nie ma! Wstyd, Nieudolna Opozycjo!

  Odpowiedz
 • KURIOZUM (2019-12-20 16:40) Zgłoś naruszenie 33

  zamiast karykaturalnej demokracji oraz kabaretowej niezawisłości - miała być niezawisła demokracja --- NIE ośrodki kultu..... "niezawisłości arystokratycznej" z symbolem Temidy? Musi sie unormować staruszkę Konstytucję wreszcie biedaczkę --ZREFORMOWAĆ.. czy chodzicie w starych butach ...dziesięciolecia , czyż nie chcecie mięć nowych telefonów , ubrań , czy samochodów ---- wiec dlaczego ma być >> STARA KONSTYTUCJA...???? działacie złośliwie ,na swoją i potomnych niekorzyść...z

  Odpowiedz
 • Anioł(2019-12-20 14:13) Zgłoś naruszenie 10

  Czy są przyczyny pisania ustawy porządkującej system prawny ? - Sami sobie odpowiedzcie ...

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane