Dziś rusza nowa kampania radców prawnych

autor: Szymon Cydzik11.09.2019, 08:00; Aktualizacja: 11.09.2019, 09:06
KRRP edukuje odbiorców, w jakich przykładowych sytuacjach może pomóc radca prawny

KRRP edukuje odbiorców, w jakich przykładowych sytuacjach może pomóc radca prawnyźródło: ShutterStock

Kilkadziesiąt spotów w telewizjach informacyjnych, plakaty, reklamy w prasie, klipy w radiu i mediach społecznościowych – tak swój zawód promuje samorząd radcowski.

Nie jest to pierwsza tego typu akcja Krajowej Rady Radców Prawnych (KRRP), jednak jak dotąd – najszerzej zakrojona. W 2017 r. materiały promocyjne emitowano tylko w TVN24, a rok później – również w innych telewizjach informacyjnych. Tegoroczna kampania ma już charakter multimedialny – użyte w niej zostaną nie tylko tradycyjne środki masowego przekazu, lecz także nowe kanały, np. facebookowe strony Krajowej Izby Radców Prawnych (KIRP) oraz regionalnych izb.

– Jak wynika z badań, świadomość prawna i chęć korzystania z pomocy prawnika w sytuacji kryzysowej ciągle jest zbyt niska – mówi Maciej Bobrowicz, prezes Krajowej Rady Radców Prawnych. Wyjaśnia, że za pomocą kampanii KRRP edukuje odbiorców, w jakich przykładowych sytuacjach może pomóc radca prawny.


Pozostało jeszcze 71% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane