Michalski o aferze Piebiaka: Nikt nie chce siedzieć z łobuzem w szkolnej ławce [OPINIA]

autor: Bartosz Michalski05.09.2019, 15:41; Aktualizacja: 06.09.2019, 08:33
Jeżeli doniesienia medialne dotyczące jego roli w aferze hejterskiej są prawdziwe to ostracyzm ze strony środowiska wydaje się zrozumiały.

Jeżeli doniesienia medialne dotyczące jego roli w aferze hejterskiej są prawdziwe to ostracyzm ze strony środowiska wydaje się zrozumiały.źródło: ShutterStock

W klasie jest uczeń, który rozrabia i obraża innych kolegów i koleżanki. Do tego jest ulubieńcem nauczyciela. Nikt w ławce nie chce z nim siedzieć. Sytuacja wydaje się prosta i nie budzi większego moralnego sprzeciwu. Narozrabiał, więc należy mu się kara. Co jednak kiedy ławka jest sędziowska, inni uczniowie to inni orzecznicy w wydziale, a nauczyciel to minister sprawiedliwości? Wtedy robi się bardziej skomplikowanie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (17)

  • T1000(2019-09-08 11:09) Zgłoś naruszenie 431

    Szefernaker, odpowiesz za te trolle!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bert(2019-09-07 09:10) Zgłoś naruszenie 5417

    W sądownictwie tylko opcja "0". Komunistyczni i postkomunistyczni sędziowie to trąd w wymiarze sprawiedliwości. Bez kręgosłupa, z ciągotami do wynaturzeń, bez zakorzenienia w polskiej kulturze prawnej i tradycji. No ale czemu się dziwić, jak uczyli się z podręczników andrejewa, który skazał rotm. Pileckiego na karę śmierci, albo kłębili się w korytarzach żeby zapisać się na seminarium do falandysza...

    Odpowiedz
  • historyk(2019-09-06 11:02) Zgłoś naruszenie 5019

    "W klasie jest uczeń, który rozrabia i obraża innych kolegów i koleżanki. Do tego jest ulubieńcem nauczyciela" - wypisz, wymaluj obraz sędziów po "duraczówkach", sądzących do dziś. Usunąć ich w końcu z zawodu !

    Odpowiedz
  • ?(2019-09-06 10:57) Zgłoś naruszenie 1752

    Płacenie za hejt, naruszenie rodo, kpc. kc i kk a dla katoprawaków to pomówienie i rozdmuchana afera przez lewaków. Nie to nie są gatki o awarii kanalizacji w Warszawie w stylu PiS. To nadużycie stanowiska - niezwykle częste u kleru i bezkarne - czy można postawić znak równości między sędziami a pr. Jankowskim, T. Rydzkiem, św. Inkwizycją /samo oskarżenie człowieka czyniło go winnym/, prawnikami kościoła np. z Ordo Iuris - ci też nie odpowiadają za nic a kasa leci.

    Odpowiedz
  • T1000(2019-09-06 09:36) Zgłoś naruszenie 2755

    Piebiak zasłużył wyłącznie na wydalenie z zawodu i to bez prawa wykonywania jakichkolwiek innych zawodów prawniczych. Absolutna banicja zawodowa dla tego człowieka!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • re(2019-09-05 21:58) Zgłoś naruszenie 3547

    Analogia, na której zbudowano felieton - kompletnie chybiona. Tu ani nie chodzi, że ktoś "rozrabia" ani o to, że ktoś kogoś "nie lubi". Tu chodzi o oczywiste niespełnianie fundamentalnych warunków do tego, by w ogóle myśleć o powrocie do orzekania.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-09-05 19:46) Zgłoś naruszenie 6443

    A już wiem ! To chodzi pewnie o te oszczerstwa GWna, Fucktu i jeszcze dwóch , trzech polskojęzycznych szczujni, przeciwko którym pokrzywdzeni sędziowie szykują właśnie pozwy na 10.000.000 zł...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bert(2019-09-05 18:59) Zgłoś naruszenie 6840

    Wiem o aferze taśmowej, hazardowej, amber gold, reprywatyzacyjnej, stoczniowej, autostradowej, informatycznej, elewaru, skoku na ofe, gazowej, matactwach w sprawie smoleńskiej, strzelaniu do górników, inwigilowaniu dziennikarzy i podniesieniu kobietom wieku emerytalnego o 7 lat a mężczyznom o 2. A co to za afera z tym całym Piebiakiem...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ABC(2019-09-05 17:54) Zgłoś naruszenie 4363

    Oprócz kwalifikacji zawodowych, szczególnie w tym zawodzie trzeba mieć też kwalifikacje moralne, a tych chyba panu sędziemu brakuje i to nie tylko z uwagi na jego domniemany udział w działaniach przeciwko sędziom krytykującym deformę wymiaru sprawiedliwości, ale i jego aktywność w jej wprowadzaniu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • skazany(2019-09-05 17:02) Zgłoś naruszenie 1043

    podzielam tę opinię, i jego wyroki winny być bezapelacyjne, co pomoże w dalszej naprawie i w ogóle ...

    Odpowiedz