Hanna Zdanowska wprowadziła mieszkańców Łodzi w błąd? Jest zawiadomienie do prokuratury

12.10.2018, 16:30; Aktualizacja: 12.10.2018, 16:47
H.Zdanowska

Hanna Zdanowskaźródło: PAP
autor zdjęcia: Roman Zawistowski

Łódzki radny Łukasz Magin (PiS) złożył w piątek w prokuraturze zawiadomienie w sprawie podejrzenia wprowadzania w błąd mieszkańców przez prezydent Łodzi Hannę Zdanowską, co do możliwości objęcia przez nią funkcji prezydenta miasta po wygranych wyborach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (32)

  • klaska(2019-09-28 15:12) Zgłoś naruszenie 10

    Podoba się modernizacja ulic ( korki przez prawo skręty, ulice spacerowe, brak parkingów itp Moim zdaniem to kasa idzie w błoto, bo to juz jest do poprawki. Łódź powinna sie rozwijać, a nie zamykać brakiem dojazdu ciasnymi ulicami, n.p ul. S. Jaracza

    Odpowiedz
  • Polaczek(2018-10-31 13:56) Zgłoś naruszenie 10

    Głupota osiàga szczyty!

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2018-10-29 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    PIS wciąż się powołuje na "suwerena, choć w 2015 miał niecałe 38%. Teraz przemówił łódzki "suweren", 70% - wola suwerena jest prawem! A pisie głosy nie ida pod niebiosy.

    Odpowiedz
  • krzysie12(2018-10-24 15:07) Zgłoś naruszenie 11

    tak jest, Suweren wybierze

    Odpowiedz
  • xxx(2018-10-22 11:11) Zgłoś naruszenie 11

    Magin nigdy inteligencją nie grzeszył.

    Odpowiedz
  • Kp(2018-10-14 12:07) Zgłoś naruszenie 183

    Kłamcą zawsze będzie kłamcą.

    Odpowiedz
  • Andrzej Falicz(2018-10-14 00:25) Zgłoś naruszenie 1710

    Założę się o dużą sumę, że znajdzie się albo Matczak albo Zaradkiewulicz, którzy zadecydują " prawomocnie i ostatecznie", że Zdanowska może albo równie przekonywujaco nie może...być prezydentem. A narazie to co na 100% wiadomo, to to że Zdanowska została ona podstawie prawomocnego wyroku sądu uznana za oszustke i taką oszustke PO wystawia jako kandydata na prezydenta decydującego o wydatkowaniu setek milionów ppublicznej kasy.I to ma oczywisty wydźwięk etyczny i polityczny.

    Odpowiedz
  • Nie jestem z Łodzi - jestem z Polski(2018-10-13 18:12) Zgłoś naruszenie 2715

    Pytanie: Wyrok ma? No ma! Jest przestępcą? No jest. Oszustką jest? No jest. To jak może rządzić mieszkańcami? Czy może egzekwować podatki, opłaty, czystość w gminie, stosowanie się do prawa i rozporządzeń, itp.? Jak może być najwyższą władzą w mieście? Jak może być moralnym autorytetem? Jak ma rozsądzać lokalne spory, decydować o życiu mieszkańców, przyszłości miasta... - dużo tych pytań! Sąd tym wyrokiem stwierdził, że oszukała w imię interesów swoich i swojego otoczenia. Jak uwierzyć, że jak ją mieszkańcy wybiorą na kolejną kadencję się zmieni? A sprawdził ktoś: komu i ile razy "pomagała" naruszając interes publiczny i miasta, którym rządzi?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wredna miernota(2018-10-13 15:46) Zgłoś naruszenie 2014

    Głupie pytanie: A teraz jest Prezydentem Łodzi. No jest. Wyrok ma? No ma. Inny proces ma? No nie ma. Czyli teraz Prezydentem może być, to i za miesiąc będzie mogła;p pisiaki robią wodę z mózgu

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Darek(2018-10-13 13:53) Zgłoś naruszenie 1920

    To suweren wybierze w Lodzi Prezydenta a nie PIS,czego oni się tak boją.

    Odpowiedz
  • Marek(2018-10-13 11:46) Zgłoś naruszenie 1721

    PiSk kret ynem stoi, do szkoły gam onie, do szkoły.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ryszard(2018-10-13 11:16) Zgłoś naruszenie 1812

    Już niedługo, po wyborach w Łodzi ,słowo "suweren" będzie zakazane tak jak słowo "konstytucja"

    Odpowiedz
  • jang(2018-10-13 10:17) Zgłoś naruszenie 2710

    Dziwne.PiS rządzi 3 lata wyrok dano temu ogłoszony a p Zdanowska pełni urząd bez przeszkód i ze strony p Sasina i innych znawców prawa/i sprawiedliwości/ Nie rozumiem dlaczego MOŻE BYĆ nadal Prezydentem Ale NIE MOŻE BYĆ W NOWEJ KADENCJI......No tak..... Ukończyłem wyższe studia/UJ/ za czasów PRL

    Odpowiedz
  • Łodziak(2018-10-13 10:07) Zgłoś naruszenie 3028

    I jeszcze powiem, że ten wniosek PiS do prokuratury jest ŻAŁOSNY! Tak się boją Suwerena, że chcą mu ukraść wybory! Przebrzydłe pisiaki! Na kolana przed Suwerenem!

    Odpowiedz
  • Łodziak(2018-10-13 10:03) Zgłoś naruszenie 3122

    Zdanowska to najlepszy Prezydent Miasta, jakiego miała Łódź. Fakt, dotąd nie miała dobrych - poprzedniego PiSowca z ZChNowym rodowodem Łodzianie odwołali w referendum. I to nie za poglądy, tylko za fatalne rządy. Tego, którego największym "osiągnięciem" była megakosztowna fontanna. Miała mieć kształt fali, wyszła z tego wagina... Pod wnioskiem o wykop Kropiwnickiego podpisało się 85 tysięcy Suwerenów a głosowaniu Kropiwnicki uzyskał prawie 100% głosów na nie.

    Odpowiedz
  • spadaj de---lu(2018-10-13 09:20) Zgłoś naruszenie 2323

    jak pisielcowi nie wsadzisz w gardlo ze jest de---il to bedzie sie miotal z tematem oni musza sie dokuczac tak maja zakodowane w tych pepych lbach

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • do T1000(2018-10-13 09:07) Zgłoś naruszenie 197

    Suweren w Łodzi? To zaczyna brzmieć kuriozalnie.

    Odpowiedz
  • Zum(2018-10-12 22:06) Zgłoś naruszenie 4136

    Kobieta bez twarzy...

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Andrzej Falicz(2018-10-12 21:38) Zgłoś naruszenie 2414

    A może zawiesić Panią Prezydent i wysłać zapytanie do Luksemburga...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • T1000(2018-10-12 20:43) Zgłoś naruszenie 3333

    Pismaki z GP bezmyślnie powtarzają bzdury po totalnie desperackich pisowcach. Suweren w Łodzi wybierze!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz