Partie mają kosztować 90 mln zł mniej

autor: Katarzyna Żaczkiewicz20.03.2009, 03:00

Wstrzymanie na dwa lata lub ograniczenie subwencji na działalność partii przyniesie 90 mln zł oszczędności w budżecie państwa.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • S-w(2009-03-25 14:19) Zgłoś naruszenie 00

    Nic się złego tzw. partiom nie stanie jeżeli ograniczą wydatki np.; na bzdurne tabloidy i reklamy jak to z prezesem pis na tle polskiej młodzieży w którym ten pan tak bardzo troszczy się o naszą młodzież - to czysta hipokryzja pokazywanie obłudnika.
    NIech utrzymują się ze składek i minimalnych dotacji z budżetu.
    Dlaczego mam płacić podatki na cwaniaków tylko dlatego , że mają profity z partyjniactwa.
    A jeżeli jeden z drugim uważa, że jako poseł za mało zarabia to niech odda mandat posła czy senatora i niech się w Sejmie nie męczy.

    Odpowiedz
  • wolny(2009-03-20 19:12) Zgłoś naruszenie 00

    teraz placi budzet partiom a PO proponuje loobing, manipuluje kryzysem, a co sadzicie, chcac miec misje czy w TV czy biznesie, to placic obywatelu, ale komu -PO
    to skandal bo chce dobrej publicznej TV ja i rownych szans partii do wyborow, bo ten rzad pogrzebie Polske od nerobstwa, korupcji, mam kompletny brak zaufania do pomyslów cudacznych PO
    szpitale spolkami prawa handlowego ludzie nie dajcie sie oglupiac , patrzcie, juz ludzie mra w drodze pomiedzy szpitalami, a ludzi starszych to tylko ustawa o eutanazji.Mlody Polaku, ty tez bedziesz stary a zdrowie to nie biznes tylko troska panstwa

    Odpowiedz
  • y(2009-03-20 19:05) Zgłoś naruszenie 00

    partie jezeli juz musza buc, to tak placone jak teraz bo wtedy sa traktowane rowno, ale PO nic nie robi ale chce zagarnąc media , dotowac siebie przez lobbing biznesu, czyli zeby to on teraz placac wciskal sie w laske rzadu...

    Odpowiedz
  • ab(2009-03-20 19:01) Zgłoś naruszenie 00

    znowu oglupia PO Polakow, mowiac jak to nasze podatki ida na partie, tak, ale jak najbardziej to jest teraz sluszne, bo PO chce pozornie byc dobre a tak naprawde napedza sobie biznes poski do placenia mu haraczu na partie, bo jak sadzicie na jaka partie teraz czlowiek biznesu bedac szantazowany zalatwieniem sprawy bedzie placil...nie dajcie sie ogupiac polacy...

    Odpowiedz
  • janosik(2009-03-20 18:14) Zgłoś naruszenie 00

    a może tak pogonić darmozjadów rządowych w plutonów doradczych ministrów, ta chmara darmozjadów otrzymuje wysokie pieniądze, pierdzi w stołi i za nic nie odpowiada
    i jeszcze 70% samochodów rządowych skasować /sprzedać - oddać/
    no i oczywista oszczędność ponad 100 tys za nową furę dla ministra zapłacono w ministerstwie sportu i turystyki

    Odpowiedz
  • RN(2009-03-20 11:00) Zgłoś naruszenie 00

    To smutne, ale prawdziwe, wszyscy jeszcze myślą jak homo sovieticus, co najdobitniej widać w parlamencie. Majcie rację wszyscy, dlaczego podatnicy mają płacić partiom, które nie dla kraju, a dla własnych interesów pchają się do żłoba?

    Odpowiedz
  • PARTYJNIACY NIECH PRACUJĄ DLA KRAJU, ALBO NIECH SIĘ WYNOSZĄ(2009-03-20 10:17) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego nie utrzymują się ze składek?
    Po co komu te partie?
    Czy nie lepiej zatrudnić fachowców bepartyjnych żeby kirowali krajem?
    Byłoby mniej kłótni, mniej wygadywania bzdur, mniej nieuctwa, mniej kradzieży, mniej demagogii.

    Odpowiedz
  • tik(2009-03-20 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    To jest cały czas komuna. Wprowadźcie okręgi jednomandatowe, to wtedy okaże się kto wygra i wtedy po parunastu latach można by zacząć tworzyć jakieś układy partyjne. Na razie to jest postkomunistyczna fikcja, wywodząca się z niedemokratycznych, dających jakieś nieuzasadnione preferencje partyjkom, które nie wiadomo skąd się wzięły.

    Odpowiedz
  • Solo(2009-03-20 08:44) Zgłoś naruszenie 00

    Widać, że cały czas rządzi postkomuna. A to PiS się dogaduje z SLD a to PO się z nimi dogada a PSL w koalicje z nimi wejdzie. To wszystko to jedna banda.
    Zgodnie z ustaleniami w Magdalence do władzy prawica nigdy nie została dopuszczona. Ciągle farbowana komuna tkwi.

    Ale naród tego chce, naród na nich głosuje a UPR ma 2%

    Odpowiedz
  • X(2009-03-20 04:11) Zgłoś naruszenie 00

    ŻADNEJ ŁASKI NIE ROBIĄ!!! ŻE BEDĄ OSZCZĘDZAĆ, POWINNI PODAC DO WIADOMOSCI PUBLICZNEJ WSZYSTKIE PARTJE ILE MAJĄ PIENIĘDZY NA REKLAMĘ SWOJCH UGUPOWAN PRAED WYBORAMI , TO SĄ PIENIĄDZE PODATNIKÓW !!! CZYLI NASZE ! BANDY ZŁ---JI !!! .

    Odpowiedz